KRIMI: Počas festivalu na Zlatých pieskoch zatkla polícia niekoľko osôb. Drogy, opití mladiství, a to nie je všetko!
01 | 07 | 2019 I TASR

Útok na verejného činiteľa, podozrenie z drogovej činnosti aj mladiství pod vplyvom alkoholu zamestnali policajtov počas hudobného festivalu na bratislavských Zlatých pieskoch.


Festival Hip Hop Žije sa uskutočnil uplynulý víkend. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková s tým, že tohtoročný festival bol najpokojnejším za celú jeho sedemročnú históriu.

Fico označil najvyššie rokovania EÚ za "nechutné". Vyjadril sa aj k Pellegriniho šanciam
Expremiér Robert Fico kritizoval na svojej tlačovke spôsob obsadzovania funkcii európskych orgánov. Vyjadril sa tiež k Pellegrinimu a Timmermansovi. Čítať ďalej
01 | 07 | 2019 | TASR


Policajti v sobotu popoludní tiež zadržali motocyklistu, ktorý na križovatke Zlaté piesky – cesta na Senec prešiel na červený signál svetelnej signalizácie a následne pokračoval v jazde v protismere. Motocyklista na výzvu na vypnutie motora nereagoval a pokračoval až k pláži, kde zosadol z motorky a dal sa na útek do lesa.

Po zadržaní motocyklistu policajti zistili, že ide o 37-ročného Tomáša z Bratislavy. Ten mal súdom uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlo do roku 2021. Bratislavčan bol obvinený zo zločinu útoku na verejného činiteľa a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Obvinenému hrozí trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

Fico označil najvyššie rokovania EÚ za "nechutné". Vyjadril sa aj k Pellegriniho šanciam
Expremiér Robert Fico kritizoval na svojej tlačovke spôsob obsadzovania funkcii európskych orgánov. Vyjadril sa tiež k Pellegrinimu a Timmermansovi. Čítať ďalej
01 | 07 | 2019 | TASR


„Policajti počas kontrol v areáli Zlatých pieskov obmedzili dve osoby za podozrenie z drogovej trestnej činnosti. Čech a Bratislavčan vydali policajtom podozrivý materiál, ktorý bol zaslaný na expertízne skúmanie,“ povedala Mihalíková.

Na hudobnom podujatí na Zlatých pieskoch sa zúčastnili aj mladiství. Ako o tom informuje polícia, počas kontroly bola u štyroch maloletých chlapcov vykonaná dychová skúška a zistená prítomnosť alkoholu v dychu. Predvedení boli na policajné oddelenie. „Zároveň boli informovaní ich zákonní zástupcovia a oddelenie sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately príslušného úradu práce, sociálnych vecí a rodiny na prijatie vlastných opatrení,“ uviedla Mihalíková.

Počas kontrol policajti zadržali aj dva vodičské preukazy za nezaplatenie pokuty na mieste a zaistili jeden motocykel za podozrenie z pozmeňovania VIN čísla.

MIMORIADNA SPRÁVA: Zsuzsová mala pre Kočnera získať intímne fotky Andreja Danka
Bezpečnostný analytik Radovan Bránik na svojom webe uverejnil článok o aktivitách Aleny Zsuzovej. Jedna z nich sa dotýka priamo aj predsedu parlamentu a šéfa SNS Andreja Danka. Čítať ďalej
01 | 07 | 2019 | Martin Sničovský