Podporte našu redakciu
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Nebezpečná česká paštéta sa mohla dostať aj k Slovákom


Súper dostal niekoľko rán do hlavy
Obyčajný vysávač pozná náš dom lepšie ako my sami...

Ukrajinský boxer Vladimir Kličko sa obrátil na rodinu a priateľov americkej herečky Hayden Panettiere, matky svojej dcéry.
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk





Socializmus veľmi hodnotiť nemôžem - keď sa cez námestia prehnala Nežná, začala som chodiť na strednú školu. Jedna vec ma však prekvapuje.
Ako vidno, naparovanie a komunistická minulosť v tvojej rodine je stále živá.
Po zmene voda, pôda, les za automaty a hazard by zmena Huliaka na progresívca úplne neuveriteľná nebola...
Na Slovensku sa úspech neodpúšťa. Ani v politike
Prinášame vám článok trestného sudcu Petra Šamka, ktorý bol pôvodne publikovaný na portáli Právne listy. Jeho text vám prinášame v plnom znení.
Civilizácie padajú, lebo sa tak rozhodli. Európa sa blíži k bodu, z ktorého nebude návratu


Komentáre
31. 10. 2025
Trump tiež zhodnotil stretnutie s Putinom na Aljaške, píše portál topnews.ru.
Americký prezident Donald Trump usporiadal spoločnú tlačovú konferenciu s britským premiérom Keirom Starmerom. Počas vystúpenia Trump prejavil sklamanie z ruského prezidenta Vladimíra Putina.
Šéf Bieleho domu vysvetlil, že ho Putin „sklamal“. Celé to súvisí s Trumpovým pokusom vyriešiť konflikt na Ukrajine. Americký prezident plánoval rýchle a dlhodobé riešenie, pričom mu v tomto mala pomôcť dobrá spolupráca s ruským náprotivkom.
Šéf Bieleho domu pripomenul, že v minulosti sa mu podarilo úspešne vyriešiť sedem vojen. Pri ukrajinskom konflikte však narazil na problémy, hoci ho považoval za „najjednoduchší variant“.
Dôvodom boli práve jeho osobné vzťahy s Putinom. To bola podľa Trumpa jeho chyba.„Myslel som si, že vojnu na Ukrajine rýchlo ukončím vďaka mojim vzťahom s Putinom, ale on ma sklamal. Skutočne sklamal,“ vyhlásil Trump.
Trump zároveň zdôraznil, že stretnutie s Putinom na summite na Aljaške nepovažuje za chybu. Tento komentár od Trumpa prišiel v reakcii na otázku novinára, či ľutuje, že pozval ruského prezidenta do Anchorage.
Pripomeňme, že Trump v liste NATO vyjadril pripravenosť zaviesť sankcie voči Rusku. K tomu by však krajiny Aliancie museli úplne prestať nakupovať ruskú ropu a zaviesť clo na čínske výrobky vo výške 50–100 %.
https://www.hlavnydennik.sk/2025/09/18/prestante-byt-zavisli-trump-sa-ohradil-dvoma-oceanmi-europa-zostala-sama-s-ruskom
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.