Podporte našu redakciu
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Poslankyňa NR SR so zdesením reaguje na informáciu zo Škótska o masívnej podpore "dojčiacich mužov".


Red Devils síce za ostatné obdobie investovali približne 85 miliónov libier do príchodu hráčov ako Andrey Santos, Youri Tielemans či Karl Darlow, no tieto sumy stále zaostávajú za výdavkami konkurenčných tímov ako Manchester City, Arsenal Londýn či FC Chelsea.
Krejčího ťukanec na parkovisku ako mediálna bomba, no nehody politikov PS akoby sa nestali?

Slovenský raper Majk Spirit ho označil za jednoznačne najlepšieho rapera všetkých čias s mimoriadnym intelektom a naznačil, že za jeho smrťou mohli stáť veľmi vplyvní a mocní ľudia.
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk





Skutočnosť, že USA sú opäť uviaznuté v konflikte na Blízkom východe, je dnes obzvlášť pozoruhodná, pretože za posledných 20 rokov americká verejnosť aj mnohí americkí lídri pevne dospeli k záveru, že takéto vojny sú chybou.
PS bez jediného šliamu?
Dnes som mala celkom pekný deň a stretla som pekných a príjemných ľudí.
Píše Hlas ľudu Hlavného denníka
Zdá sa, že Rusko si stanovilo cieľ úplne pripraviť Ukrajinu o dodávky zbraní. Podľa expertov sa to dá dosiahnuť v troch krokoch, pričom dva z nich sa už realizujú.
Bárdy rozvíril búrku okolo atentátu na Fica: Tóth hovorí o nebezpečnej manipulácii!


Komentáre
31. 10. 2025
AMERICKÉ LIETADLÁ SO ZBRAŇAMI SA VRÁTILI!
Riaditeľ CIA potvrdil, že USA okrem zbraní odrezali aj spravodajské informácie pre Ukrajinu!
Riaditeľ CIA potvrdil, že USA okrem zbraní odrezali aj spravodajské informácie pre Ukrajinu! Lietadlá s nákladom poslednej zásielky zbraní boli vrátené späť do vzduchu!
Ukrajina je už úplne bez amerických zbraní, munície, peňazí a dokonca aj spravodajských a navigačných informácií na vykonávanie útokov v Rusku. Trumpov nový riaditeľ CIA John Ratcliffe to potvrdil v rozhovore pre Fox News. Podľa neho ide o nátlakový mechanizmus na Kyjev, aby súhlasil s mierovými rokovaniami a ukončil vojnu. Zelenskyj v utorok kapituloval pred svojím plánom pokračovať v dlhej vojne. V liste Trumpovi súhlasil s mierovým procesom pod Trumpovým vedením. Chválil sa tým aj počas svojho prejavu o stave Únie v Kongrese. Riaditeľ CIA vysvetlil tlak na Zelenského ako nevyhnutný manéver pre mier.
V stredu americké a západné médiá informovali, že lietadlá s americkými zbraňami na Ukrajinu vrátili späť na príkaz Pentagonu. O polnoci vypli spravodajský komunikačný kanál InteLink, ktorý Ukrajine poskytol americký Pentagon. Jeho prostredníctvom prúdili spravodajské údaje a informácie z amerických satelitov. Vypnutie spôsobilo chaos v Krivom Rogu počas ruského raketového útoku na hotel s ubytovanými žoldniermi. Poplach protivzdušnej obrany prestal fungovať. Kyjev už zrejme nemá manévrovací priestor na pokračovanie vo vojne.
Britská BBC má v tom už absolútne jasno. V stredu zverejnila článok, že Zelenského zmierlivý verejný list Trumpovi je dôkazom, že už nemá na výber a vyčerpal všetky možnosti na pokračovanie vojny. Tá sa Kyjevu nedarí od polovice roka 2023 a neúspešnej letnej ofenzívy v tom istom roku.
Odvtedy Ukrajina stráca územie, namiesto toho, aby ho získala späť a to aj s prihliadnutím na inváziu ukrajinskej armády do Kurskej oblasti v auguste minulého roka. Z tejto invázie nezostalo prakticky nič, len malý úsek okolo mesta Sudža, ktoré delí podľa stredajších informácií 10 km od úplného obkľúčenia ruskými jednotkami.
Nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme.
Ak Vám to Vaše možnosti dovoľujú, existujú dobré dôvody, prečo podporiť redakciu Hlavného denníka už dnes:
1. nestoja za nami peniaze žiadneho oligarchu, bohatého jednotlivca, politickej strany alebo inštitúcie, ktoré by nám hovorili, čo máme písať;
2. obsah nezamykáme ako väčšina mienkotvorných médií na Slovensku;
3. niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu"
Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".
Je to jediná cesta, ako tu môžeme byť.
Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Telegram tu: https://t.me/hlavnydennik
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.