VEĽKÁ NOVINA V ŽIVOTE Michala Kovačiča a Zuzany Kovačič Hanzelovej
06 | 06 | 2024 I Gabriela Fedičová

V pracovnom živote moderátorov Michala Kovačiča a Zuzany Kovačič Hanzelovej došlo k poriadne turbulentným zmenám. Michal Kovačič skončil v TV Markíza po svojom individuálnom prejave v relácii Na telo, Zuzana Kovačič sa stiahla z pracovného života z vlasnej vôle. Moderátor pred niekoľkými hodinami oznámil na sociálnej sieti poriadne veľkú novinu v ich živote. Ide o spoločné vyjadrenie manželov.

Michal Kovačič sa pochválil na svojom účte na sociálnej sieti novinkou.

S manželkou Zuzanou Kovačič Hanzelovou, moderátorkou relácie Rozhovory ZKH, ktorá oznámila pozastavenie svojej relácie ešte vo februári oznámili, že čakajú prírastok do rodiny.

„Aj v náročných časoch sa dejú pekné veci. Očakávame príchod nového člena našej rodiny! Či bude raz novinár alebo novinárka, to ešte uvidíme. Ďakujeme za vašu podporu v posledných týždňoch, veľmi si ju vážime a čaká nás dobrodružná jazda na všetkých frontoch. Na bábätko sa ale zo všetkého tešíme najviac,“ zverejnili na instagramovom účte manželia.

Gratulácie manželom vyjadrila široká verejnosť aj kolegovia.

Foto: Instagram

Vážení naši čitatelia

Nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme. 
Ak Vám to Vaše možnosti dovoľujú, existujú dobré dôvody, prečo podporiť redakciu Hlavného denníka už dnes:

1. nestoja za nami peniaze žiadneho oligarchu, bohatého jednotlivca, politickej strany alebo inštitúcie, ktoré by nám hovorili, čo máme písať;

2. obsah nezamykáme ako väčšina mienkotvorných médií na Slovensku;

3. niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu"

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457

Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Je to jediná cesta, ako tu môžeme byť. 

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik