Prebúdzanie ducha - 11. časť - ... PÁR SLOV K SLOBODE
28 | 11 | 2023 I Diana Zaťková

V ďalšej časti cyklu Prebúdzania ducha sa Marek Ťapák zamýšľa nad slobodou – a to konkrétne zobrazenou v diele Čajka Jonathan Livingston od Richarda Bacha.

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robili tak ešte agresívnejšie pred voľbami a je malá nádej, že sa ich prístup k informovaniu v krátkom čase zmení. Preto sa domnievame, že naša úloha pri informovaní verejnosti je stále nezastupiteľná a chceme v nej pokračovať. 
Ďakujeme Vám za doterajšiu podporu, morálnu, aj finančnú. Budeme radi, keď nám budete pomáhať aj naďalej. Podporiť nás môžete svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní!

Ďakujeme vám!

Hlas ľudu: VERONIKA NECIGÁNI, ONA JE Z TOHO JELEŇ (VIDEO)
Ministerka Šimkovičová podozrieva Remišovú z klamstva a prikladá aj dôkazy. "Veronika, Veronika, kto je tu dezolát a klamár??Hmmm...." Opýtala sa Šimkovičová. Ja by som pani ministerke celkom neverila. Ja to vidím ináč. Podľa mňa je Veronika vzor... Čítať ďalej
28 | 11 | 2023 | Mária Škultétyová

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik