Hlas ľudu: PREDVOLEBNÉ „FRAŠKY“
25 | 09 | 2023 I Mária Škultétyová

Prd im ide o naše dobro, prd  o Slovensko. Ešte aj to, čo na ňom nezničili, przní jeden z nich politickou reklamou. Ošklbali nás. Teraz nás dusia, varia a od lásky nás idú zožrať. Všetci sa snažia dostať sa k válovu.

Akí sú, ako sa nám prezentujú

Letanovská, líderka Demokratov si tlačovku pomýlila s recitačnou súťažou. Ibaže voličská porota nehodnotí umelecký dojem, ale presvedčivé argumenty. Pani doktorka, v koľkej ste strane? Choďte radšej do plášťa ako do volieb.

Letanovskej dvojka Edo Heger, známy aj ako Edko Vodka, si zas tlačovku pomýlil so zhromaždením náboženskej sekty. Ľudia, veď on káže ako farár v kostole! Len keby už na toho Fica toľko nekydal. Edko, veď  ty mu ani po členky nesiahaš.  Našťastie pánkovi neveríme. Mali sme tú česť poznať ho. Tiež mohol do smrti radšej vodku predávať, ako ísť do volieb. A ešte tá hanba, že ho ako jednotku nahradila žena. Ale aj tu našťastie platí: Jeden za osemnásť, druhý bez dvoch za dvadsať.

Ani Hlas neurobil dobrú voľbu, keď sa spojil s Dobrou voľbou. Hovorí sa, že so „strašne, ale strašne kľúčovým“ Druckerom prišli aj love. Ale ináč to nie je žiadna výhra. Jeho prejav - nuda, samá nuda. Pani Dolinková, ak budete raz tou ministerkou, urobte z neho anesteziológa. Povie dve vety a pacienta uspí.

Dnes to v Prešove vyzeralo skoro ako na zjazde KSČ. To Pellegrini  zapálenou rečou mobilizoval k voľbám. Voľte číslo 16 a keď ja budem premiérom, vybudujem silný štát a splním všetko, čo som sľúbil.

Dnes som v jednom rozhovore počula kritiku na smerácku politickú reklamu s Ficom. Pán Fico, mladý muž síce rozumel symbolike, len nevedel, prečo nie ste v plavkách. Povedala som, že nechcete dráždiť baby. Mladá slečna do toho skočila s poznámkou: hádam babky. Nemyslím, že sa páčite len babkám, nahladko oholený ste väčší fešák ako zarastený Pellegrini.

Najlepší program má Saska. Možno Sulík ho má aj najdlhší. Ja som ho nevidela, len som to počula. Ale my už Riška poznáme a vieme aj to, že papier veľa znesie - aj programové vyhlásenie. Kreatívna Saska si z neho urobila trhací kalendár. Rišo ho použil ako ťahák v predvolebnom súboji na Jojke. Aj šme še  pobavili, keď v ňom listoval. Riško a načo ti je hlava na krku? Si nevedel, že vola treba chytať za rohy? Kým iní robili kampaň, ty si si povedal  že do volieb času dosť, a váľal si si gule. Keď už prihorelo, chytáš žobrácku palicu a žobreš o hlasy. Že sa nehanbíš! Nechaj voľby tak a bežkaj do Austrálie.

Vajčák Jožo Pročko sa vracia k herectvu. Najnovšie s Pollákom mladším točili v Lučenci seriál Čo dokáže ulica. To ste mali vidieť, čo dokázala! Jožovi tu pristáli dve vajcá na hlave.  Vraj mal čosi aj s krkom, dostal biely golier. A že aj v hlave to nemá v poriadku. Jožo, daj pokoj voľbám, daj pokoj ulici. Nech sa tu bije aj brat za brata, len sa ty  radšej pakuj! Ľuďom sa na sto honov vyhni a  choď sa liečiť. Sú také zariadenia, kde ti pomôžu.

Igorovi sa už toho popísalo! Tento plagiátor a neochvejný bojovník proti mafii za tri roky dokázal rozbiť všetko na cimpr-campr. Všetci sme čakali, že zalezie do kanála. Ale nie! Najprv bez ochranky , potom na fiatkách a nakoniec na tereňáku vyhukuje po Slovensku, že oni nás mafii nedajú. Na aute s ampliónmi  prišiel na tlačovku Smerákov  a vyhukoval tam ako kožkár. Došlo k bitke medzi ním a smerákmi. Ľavačkou, s teniskou od Verony, kopol Kaliňáka, začo mu Glück uštedril dve päsťou. Zakňučal au, au, ale krv netiekla. Ani trestné oznámenie nepodal. Až po týždni sa mu rozležalo, že toho mafiána musí dostať za mreže. Nepodarilo sa ho obviniť z rozkrádania ani za únos Vietnamca. Toto už bude na basu. Najnovšie Igor útočí aj na strany, ktoré si hovoria, že sú demokratické. Predseda PS  Šimečka je zlo, posero a zbabelec, lebo odmieta ísť s ním do debaty na Markíze.  Politológ Chmelár  celú situáciu komentuje takto:

„Jeho Igorodie pení na facebooku, že Progresívne Slovensko sa sprisahalo so smerohlasáckou mafiou proti neohrozenému bojovníkovi donovi Quijoteovi de la Trnava a všetci svorne odmietli ísť s ním do diskusie v TV Markíza, lebo sú to vraj zbabelci a boja sa ho. Ale skutočnosť je iná...“ Na vysvetlenie dodajme aká.  Podľa preferencií Oľano nepatrí na prvé štyri miesta a Matovič nie je na kandidátke lídrom, ale stopäťdesiatkou.

O predsedovi PS Šimečkovi stručne. Umelo vytvorený panáčik, pre ktorého pracujú médiá takzvaného hlavného prúdu. Tata Šimečka chce mať z neho premiéra, ale podľa prieskumu by ho ani prípadní voliči PS za premiéra nechceli. PS a Šimečka sú NEVOLITEĽNÍ!

Pozn. redakcie HD: Tento článok  je výlučne názorom jeho autora. Obsah sa nemusí zhodovať s názormi redakcie.

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!