Otecka asi vystrie: Filip obdivuje Fica! (VIDEO)
16 | 09 | 2023 I Eka Balaskova

Syn Richarda Sulíka Filip sa už "predviedol" kadečím – pozýval ľudí do šialených výzev, či si robil posmech z vozíčkarov. Tentokrát prekvapuje - neskutočnú poklonu vystrúhal otcovmu veľkému rivalovi, Robertovi Ficovi. Za slová z tohto videa ho otec, predseda SaS, určite nepochváli.

Filip Sulík si vo svojom videu počas presunu mestom vôbec nedáva servítku pred ústa. Vysvetľuje, prečo si cení prácu Roberta Fica, ktorý sa pozviechal z politickej smrti. Ešte viac však šokuje výzvou nevoliť Progresívne Slovensko. O tom, že má prehľad svedčí aj fakt, že sleduje situáciu okolo Mariána Kočnera a jeho možných výpovedí. Filip Sulík sa nedávno vyjadril aj k vlastnej impulzívnosti.

Len pre silnejšie žalúdky

Filip Sulík kráčajúc ulicou hovorí do kamery veľmi nevyberaným slovníkom, že si veľmi cení to, že Robert Fico bol na absolútnom vrchole, odkiaľ padol na absolútne dno a dostal sa z toho.

„Mal štyri percentá v preferenciách, hrozila mu basa a všetci sa proti nemu vrhli, úplne že celý svet proti nemu proste a čávo to ustál a znova je na absolútnom vrchole,“ vysvetľuje dôvod svojho obdivu Filip, pričom sa pýta, čo to je za tvrdého človeka.

Progresívca Hellebrandta pochovali, on však máva do kamery
Predčasné parlamentné voľby, ktoré sa konajú 30. septembra, sú už takpovediac za rohom. Prinášajú so sebou aj nevídaný boj súperiacich strán o voličov. Sme svedkami ostrých slovných potýčok, množstva tlačových správ, ale aj fyzických atakov. No a... Čítať ďalej
16 | 09 | 2023 | Ivan Mihale

Tvrďas

„To si málokto uvedomuje, že čávo proste prežil klinickú smrť,“hovorí Filip Sulík, ktorý mal zrejme na mysli politickú smrť. Nič to však nemení na tom, že syn exministra hospodárstva konštatuje, že predseda Smeru ustál také veci, ktoré by neustál nik z nás.

Príde ešte väčší šok

Ak by ste od Filipa Sulíka očakávali, že bude ultraliberál a jeho volebné preferencie sa budú pohybovať niekde okolo Progresívneho Slovenska, nie je tomu tak.

„Čo sa týka volieb, nech je to aj strana Karma, alebo strana Princíp, aj keď im zomrel predseda, jednotka na kandidátke, ale nech to ku...a nie je PS-ko. Všetko, len nie PS-ko,“ šokuje mladý Sulík. O tom, že má výborný prehľad svedčí aj to, že registruje Kočnerove možné vyjadrenia, ktoré by mohli Smer obrať o nejaké hlasy.

„Keď Kočner bude tliachať, bude zpívat, tak dúfam, že nepôjdu PS-ku. To by bol problém,“ uzatvára Filip Sulík.

Impulzívny

„Stále mám väčšiu a väčšiu potrebu vybaviť si zbroják. Už by som to aj riešil, ale jediný môj problém je obava, že keby mám slabú chvíľku a vlastním pištoľ, tak sa impulzívne odje**m. Čo by nebol až taký problém, ale potešilo by to pár liberálov, a to si nemôžem dovoliť,“ napísal šokujúco Sulíkov syn.

Mladý Sulík NA HULVÁTA: Drsné posmešky z vozičkárov!
Syn politika Richarda Sulíka Filip sa už dlhší čas prezentuje ako hulvát a uráža každého, kto mu príde do cesty. Práve Sulík st. ho pravdepodobne vychoval, a to, čo dnes robí, je výsledkom výchovy Richarda Sulíka, konštatuje politológ. Naozaj s ním... Čítať ďalej
07 | 07 | 2023 | Diana Zaťková

 

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!