Iba "naoko" zmätený status Romany Tabák
21 | 05 | 2023 I Ivan Brožík

Status - hádanka. To tu ešte nebolo. Ale, naozaj nie zlá hádanka. Hádanka, ktorá prichádza ako odpoveď na vládu prezidentky. Na sociálnej sieti, pod profilom poslankyne Romany Tabák.

Poslankyňa píše: "V Maďarsku volí prezidenta parlament!" A kladie čitateľom otázku: "Chceli by ste to tak aj na Slovensku?"

Pointa?

"Parlament by si zvolil prezidentku/prezidenta." Uvažuje Romana Tabák. Podľa nej totiž celkom logicky: "Na Slovensku si ľudia volia parlament - nie vládu."

Prosba poslankyne

"Napíšte mi vás názor do komentu. Veľmi ma zaujíma." Prosí čitateľov poslankyňa NR SR Romana Tabák.

PRIESKUM! SMER - SSD VALCUJE! Demokrati Eduarda Hegera a Remišovej Za ľudí sú absolútne medzi poslednými!
Najnovší prieskum agentúry Polis rozhodne nepoteší stranu Demokrati, ktorej lídrom je Eduard Heger, ale ani aktuálnu stálicu politickej scény, Veroniku Remišovú, ktorá šéfuje strane Za ľudí. Voľby by jednoznačne vyhrala strana SMER - SSD! Ak by sa... Čítať ďalej
21 | 05 | 2023 | Gabriela Fedičová

Potrebujeme Vašu pomoc

Stojíme na vašej strane, stojíme na strane čitateľov, ako dobrá protiváha mainstreamu. V Hlavnom denníku nájdete to, čo inde zbytočne hľadáte. Dnes potrebujeme vašu pomoc a podporu.

Číslo účtu pre finančné dary: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457

Podporiť nás môžete finančným darom v ľubovoľnej výške, do poznámky prosíme uviesť "dar". Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik