Kandidát na predsedu BSK Ján Mažgút: Juraja Drobu a Eduarda Hegera spája vodkový biznis
23 | 09 | 2022 I Gabriela Fedičová

Ján Mažgút, kandidát na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) upozornil na Juraja Drobu, svojho protikandidáta a poukázal na to, čo spája Juraja Drobu a Eduarda Hegera.

Už v októbri máme možnosť vyhnať OĽaNO a SaS z krajov, miest a obcí, napísal Ján Mažgút na sociálnej sieti.

"Nezabúdajme, že J. Droba je spoluzakladateľom a vysokopostaveným členom SaS a že ho s premiérom Hegerom spája vodkový biznis," dodal.

"Predpokladám, že väčšina z nás už nechce na dôležitých funkciách vidieť ľudí, ktorí sú predĺženými chápadlami Matoviča, Hegera či Sulíka," skonštatoval v závere príspevku kandidát na predsedu (BSK) Ján Mažgút.

Volkswagen zo Slovenska neodchádza. Je to hoax
Len hodinu po tom, ako vyšla informácia o možnom stiahnutí sa Volkswagenu zo Slovenska, ktorú priniesol aj HD , hovorí slovenská pobočka automobilky o hoaxe. Pôvodcom je Bloomberg Správa hovorila o tom, že nemecká automobilka by sa kvôli možnému... Čítať ďalej
23 | 09 | 2022 | Eka Balaskova

Pridajte sa k nám! Pracovná ponuka!

Redakcia jedného z najčítanejších alternatívnych denníkov – Hlavný denník, hľadá do svojho dynamického kolektívu redaktorov. Máme vysoké nasadenie, rýchle tempo, reflektujeme na situácie doma, ale aj v zahraničí, zaujímajú nás názory, ktoré sú iné, ako ponúka mainstream. Do nášho kolektívu potrebujeme ambicióznych redaktorov, ktorí sú flexibilní, samostatní, vedia sa orientovať na sociálnych sieťach a zvládajú pracovný stres. Výhodou sú skúsenosti s redaktorskou prácou z oblasti žurnalistiky a médií, ale nie podmienkou! Pracuje sa z domu. Neformálny životopis zasielajte na [email protected].

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a zdieľaním pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik