Minister obrany Jaroslav Naď je znechutený! Odchádza?
07 | 08 | 2022 I Gabriela Fedičová/TASR

Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) zvažuje odchod z politiky, podľa vlastných slov je z nej znechutený. Povedal to v diskusii na festivale Atmosféra. Oznámiť to mal už aj premiérovi Eduardovi Hegerovi (OĽANO) a tiež lídrovi hnutia a ministrovi financií Igorovi Matovičovi. Informuje o tom Denník N.

"Nikdy nebudem človek, ktorý by nebol lojálny, ale keď sa rozhodnem odísť z politiky, tak úplne. To sa môže stať zajtra, človek toho už má plné zuby. Reálne hovorím, úprimne, že zvažujem, čo ďalej," povedal Naď.

Politickí lídri podľa neho uprednostňujú osobné priority pred prioritami krajiny

Nepáči sa mu, že niektorí politickí lídri uprednostňujú stranícke alebo osobné priority pred prioritami krajiny.

Podľa Denníka N mal Naďa ľudsky sklamať napríklad poslanec Juraj Krúpa, ktorý nedávno odišiel z OĽANO a vstúpil do klubu SaS.

Kritizoval tiež návrh zákona Gyorgyho Gyimesiho o dúhových vlajkách. Na margo koaličnej krízy podľa denníka poznamenal, že "neformálne stretnutia prebiehajú neustále", stranu SaS však chce mať vo vláde.

Juraj Draxler: Ukrajinské záhady! Veľa dezinformácií, aj málo dôveryhodných správ
Okolo konfliktu na Ukrajine je podľa Juraja Draxlera pomerne veľa dezinformácií aj málo dôveryhodných správ a malá snaha sa nejako venovať aj očividným rozporom. Ide podľa neho o Ukrajinské záhady a v príspevku na sociálnej sieti pre zaujímavosť... Čítať ďalej
07 | 08 | 2022 | Gabriela Fedičová

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a zdieľaním pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik