P. Pellegrini: Neustále sa tu tára o súdnej mape
18 | 10 | 2021 I Eka Balašková

Peter Pellegrini bol spolu s M. Kolíkovou včera hosťom relácie Na telo s Michalom Kovačičom. To, čo povedal k súdnej mape asi pani ministerka počuť nechcela...Strach medzi ľuďmi

Jednak z ťažkých čias, ktoré Slovensko prežíva či už s vlastnými, ale aj globálnymi problémami. M. Kolíkovú vyzval, nech si všíma, čo sa deje v Európe. Aké výkyvy na trhu s cenami energií, potraviny, aký je nedostatok tovarov a odstraňujú sa fabriky, nezamestnanosť a nik nevie, čo všetko príde. "A Slovensko to všetko postretne v úplne rozkolísanej situácii, kedy politická situácia v koalícii je napätá." pripomenul.
Súdna mapa počká

Vymenoval, že namiesto cien energií, nízkych valorizácií dôchodkov, nezvyšovanie platov ani hasičom či policajtom, zlikvidovalo sa iba pár drobností na zjednodušenie života. "Toto by sme mali riešiť! Akú súdnu mapu? Tú si kľudne nechajte, keď bude Slovensku dobre." a dodal: "Ale teraz ľudia nevedia, z čoho prežijú nasledujúci rok a my tu budeme tárať o súdnej mape."Po futbalovom škandále medzi Slovanom a Trnavou vybuchol internet! (FOTO)
Nedeľný futbalový zápas v Trnave sa v priebehu niekoľkých minút premenil na totálny futbalový škandál! Čítať ďalej
18 | 10 | 2021 | Denis Merva