Roth Neveďalová o vysvedčení od PS: Ďalšie dno opozície!
29 | 06 | 2025 I Eka Balaskova

Progresívne Slovensko „vystavilo“ Robertovi Ficovi vysvedčenie. Grafikov majú dobrých. Ich grafy bývajú také prepracované, že mnohí voliči im veria. Europoslankyňa Katarína Roth Neveďalová však v prípade „vysvedčenia“ od PS hovorí o ďalšom prerazenom dne najsilnejšej opozičnej strany.

Progresívci „rozdávali“ známky premiérovi – najväčšiemu dôvodu ich dva roky trvajúcej frustrácie z nezvládnutých parlamentných a prezidentských volieb.
Katarína Roth Neveďalová im ale vyčíta, že Brusel, ktorý progresívci doslova vzývajú, nám v mnohom „hádže polená pod nohy“ a Robert Fico sa tam snaží priamo a otvorene vyrokovať pre Slovensko čo najlepšie podmienky.
Europoslankyňa progresívcom vysvetlila, ako je možné získať si politický rešpekt. Jedným zo spôsobov je aj politická skúsenosť, ktorú oni nemajú. A tak ju nahrádzajú poslušnosťou...

Zahrali sa na mentora

Progresívci sa na mentora hrať vlastne ani nemusia – oni zo seba majú pocit, že sú oprávnení na každého, kto s nimi nesúhlasí, pozerať sa zvrchu. A tiež si berú právo hejtovať všetko, čo súčasná vláda robí. Nie je za tým ich skutočná politická dokonalosť, len takmer dva roky trvajúca pachuť z toho, že Robert Fico a Smer, Hlas a SNS mohli na základe hlasov voličov zostaviť vládu.

A tak aj koniec školského roka progresívci využili na to, aby ohodnotili premiérovu prácu a vystavili mu „vysvedčenie“ .

Progresívne Slovensko hrá divadlo pre kamery: Odpad medzitým pôjde rovno do vzduchu
„Slovensko má dlhodobo obrovský problém s komunálnym odpadom. Ročne vyprodukujeme vyše 2,4 milióna ton. Takmer milión ton skončí na skládkach. A čo je horšie, takmer 800-tisíc ton je zmesový odpad z čiernych nádob, s ktorým sa v súčasnosti už nič... Čítať ďalej
28 | 06 | 2025 | Ivan Mihale

Nové dno progresívcov

Europoslankyňa Katarína Roth Neveďalová na ich grafiku reaguje, že na premiéra už nemajú čo použiť, tak skúšajú grafiku na úrovni základnej školy v podobe vysvedčenia.

„To, že nám Ukrajina zastavila dodávky nášho (zazmluvneného) plynu je fakt. To, že to negatívne ovplyvňuje našu ekonomiku, je fakt. To, že sme museli hľadať alternatívy (a našli) je fakt. To, že EÚ teraz úplne nepochopiteľne, zbytočne a hlúpo chce zrušiť aj tieto alternatívy a zobrať nám aj možnosť dovozu ropy a potenciálne aj jadrového paliva - to je tiež fakt. Čo je na takejto situácii dobré, milé PSko?,“  pýta sa europoslankyňa.

Facebook / Progresívne Slovensko | "Vysvedčenie" pre Roberta Fica

Za pravdu mu dávajú aj odborníci

Tá tiež pripomína, že na samite premiér absolvoval ďalšie stretnutia, v rámci ktorých hovoril, čo je pre nás likvidačné a teda prečo to nepodporujeme. „Za pravdu mu dávajú aj rôzne záujmové združenia a odborníci,“  dodáva K. Roth Neveďalová. Tá upozorňuje na fakt, že premiér výhrady a úmysel ochrániť Slovensko pred krátkozrakosťou EÚ komunikoval dopredu a verejne. Tak komunikoval aj podmienky a otázky, ktoré Slovensko kladie.

Zrazené opätky nám rešpekt neprinesú

Europoslankyňa upozorňuje, že len jasný a konštruktívny prístup, schopnosť hovoriť nahlas to, čo si iní len pomyslia, či politickou skúsenosťou sa dá vybudovať si rešpekt. Progresívci to nevedia, preto im ostáva len poklonkovanie.

„Všetkým je nám jasné, že vy by ste zrazili opätky a odmávali hocakú hlúposť, PSkári, len aby vás niekto potľapkal po hlavičke. Na Slovensko nemyslíte a mať iný názor sa bojíte. Našťastie pre Slovensko nás nezastupujete. Lebo Fico,“  uzatvára politička.

Frustrované PS chce umlčať Kotlára. Nemajú internet?
Progresívci prehrali voľby a odvtedy sa ich agendy rúcajú jedna za druhou: premiér nielenže nie je zastavený, ale si dovolil osobne v Moskve poďakovať za oslobodenie Rusom, pohlavia sú len dve, "izolovaný" Pellegrini má fotku s Trumpom, Slovensko... Čítať ďalej
27 | 06 | 2025 | Vanda Rybanská

Milí čitatelia,

v Hlavnom denníku veríme, že prístup k informáciám má byť slobodný a otvorený pre všetkých. Preto náš obsah nezamykáme za platobné brány, aj keď to znamená, že fungujeme bez veľkých príjmov z predplatného či inzercie.

Ak máte možnosť a chuť podporiť našu prácu, budeme vám úprimne vďační. Vaša podpora nám pomáha:

  1. Zostať nezávislými – nepodliehame tlaku žiadnych oligarchov, politických strán ani záujmových skupín;
  2. Udržať obsah otvorený pre všetkých – aj pre tých, ktorí si platené médiá nemôžu dovoliť;
  3. Ponúkať iný pohľad na svet – už niekoľko rokov prinášame informácie mimo hlavného prúdu.

Podporiť nás môžete zaslaním príspevku na účet:
IBAN: SK91 0200 0000 0043 7373 6457
(do poznámky prosíme uviesť „dar“)

Ďakujeme, že ste s nami. Vďaka vám môžeme zostať slobodným hlasom. Vážime si vašu podporu.

Nájdete nás aj na sociálnej sieti Telegram tu:  https://t.me/hlavnydennik

Zdieľať tento článok
Starší článok Novší článok