Demokrati majú jediný cieľ. Dobro Slovenska ním ale nie je
28 | 06 | 2025 I Eka Balaskova

Alex Szitás ľudí, ktorí ho sledujú na sociálnych sieťach ubezpečuje, že "nesedí na kolenách" žiadnemu politikovi. Vysvetlil ale, za čo môže byť Slovensko vďačné Miroslavovi Sujovi z hnutia Republika. Súvisí to s likvidáciou chovov pri slintačke a krívačke.

Pred pár dňami získal osobnú skúsenosť s vystúpením Demokratov. Zúčastnil sa diskusie, v ktorej aj ľudia z tejto strany prezentovali svoje názory. Potvrdilo sa mu, že je to militantná strana, ktorej cieľom je vojenský konflikt. Aké mal pocity z tejto diskusie prezradil vo videu.

A. Szitás pozdravuje Naďa
Šéf mimoparlamentnej strany Demokrati Jaroslav Naď si užíva pobyt v Kanade. On a jeho straníci sa radi prezentujú, ako najslušnejší zo slušných, no jemu vôbec nevadí, že ho doma pred takmer týždňom hľadali policajti. Ba čo viac, on sa OČTK z Kanady... Čítať ďalej
23 | 06 | 2025 | Eka Balaskova

Milí čitatelia,

v Hlavnom denníku veríme, že prístup k informáciám má byť slobodný a otvorený pre všetkých. Preto náš obsah nezamykáme za platobné brány, aj keď to znamená, že fungujeme bez veľkých príjmov z predplatného či inzercie.

Ak máte možnosť a chuť podporiť našu prácu, budeme vám úprimne vďační. Vaša podpora nám pomáha:

  1. Zostať nezávislými – nepodliehame tlaku žiadnych oligarchov, politických strán ani záujmových skupín;
  2. Udržať obsah otvorený pre všetkých – aj pre tých, ktorí si platené médiá nemôžu dovoliť;
  3. Ponúkať iný pohľad na svet – už niekoľko rokov prinášame informácie mimo hlavného prúdu.

Podporiť nás môžete zaslaním príspevku na účet:
IBAN: SK91 0200 0000 0043 7373 6457
(do poznámky prosíme uviesť „dar“)

Ďakujeme, že ste s nami. Vďaka vám môžeme zostať slobodným hlasom. Vážime si vašu podporu.

Nájdete nás aj na sociálnej sieti Telegram tu:  https://t.me/hlavnydennik

Zdieľať tento článok
Starší článok Novší článok