Erik Kaliňák nastavuje zrkadlo pre Zuzanu Čaputovú (VIDEO)
24 | 04 | 2024 I Gabriela Fedičová

Erik Kaliňák (SMER - SSD) vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti hovorí, že by chcel prezidentke nastaviť zrkadlo. Upozorňuje na to, ako po prezidentských voľbách časť politického spektra neuniesla prehru je presvedčený o tom, že sa uchyľujú k praktikám, ktoré nemajú nič spoločné s demokraciou.

Kaliňák hovorí o systematickom karhaní, útočení a trestaní osôb, ktoré sa rozhodli demokraticky, slobodne a bez urážania iných vyjadriť svoju občiansku podporu inému než tomu „správnemu“ kandidátovi.

Upozorňuje na to, ako prezidentka mlčala, keď sa „kaviareň“ navážala do našej známej tenistky D. Cibulkovej, len preto, že podporila P. Pellegriniho a vo videu zverejnil aj kúsok z debaty, kde Martin Šimečka, otec lídra PS naznačuje, že naša tenistka je hlúpa.

Poukazuje tiež na to, že prezidentka neodsúdila ani to, že za svoj názor bol potrestaný aj ďalší športovec, Attila Végh.

Erik Kaliňák pripomenul, že Zuzana Čaputová sa na začiatku vyjadrovala, že chce byť prezidentkou všetkých. Nakoniec je však podľa neho len maskotom jednej strany. Týchto ľudí nazýva „moralizujúci pokrytci“.  

Na záver poslanec upozornil na to, že naša prezidentka podporila iniciatívu Munícia pre Ukrajinu. Tá vyrába a predáva tričká, na ktorých je napísané „Fuck you Fico“.  Prezidentku nazval maskotom  moralizujúcich pokrytcov.  

VIDEO:

Obejdnavatel: SMER – sociálna demokracia, Súmračná 25, 821 02 Bratislava, IČO: 31 801 242, Dodávateľ: JM Communication, s.r.o., Drotárska cesta 56, Bratislava, IČO: 51711842

Vážení naši čitatelia

Nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme. 
Ak Vám to Vaše možnosti dovoľujú, existujú dobré dôvody, prečo podporiť redakciu Hlavného denníka už dnes:

1. nestoja za nami peniaze žiadneho oligarchu, bohatého jednotlivca, politickej strany alebo inštitúcie, ktoré by nám hovorili, čo máme písať;

2. obsah nezamykáme ako väčšina mienkotvorných médií na Slovensku;

3. niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu"

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457

Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Je to jediná cesta, ako tu môžeme byť. 

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik