Podporte našu redakciu
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Poslankyňa NR SR so zdesením reaguje na informáciu zo Škótska o masívnej podpore "dojčiacich mužov".


Red Devils síce za ostatné obdobie investovali približne 85 miliónov libier do príchodu hráčov ako Andrey Santos, Youri Tielemans či Karl Darlow, no tieto sumy stále zaostávajú za výdavkami konkurenčných tímov ako Manchester City, Arsenal Londýn či FC Chelsea.
Krejčího ťukanec na parkovisku ako mediálna bomba, no nehody politikov PS akoby sa nestali?

Slovenský raper Majk Spirit ho označil za jednoznačne najlepšieho rapera všetkých čias s mimoriadnym intelektom a naznačil, že za jeho smrťou mohli stáť veľmi vplyvní a mocní ľudia.
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk





Skutočnosť, že USA sú opäť uviaznuté v konflikte na Blízkom východe, je dnes obzvlášť pozoruhodná, pretože za posledných 20 rokov americká verejnosť aj mnohí americkí lídri pevne dospeli k záveru, že takéto vojny sú chybou.
PS bez jediného šliamu?
Dnes som mala celkom pekný deň a stretla som pekných a príjemných ľudí.
Píše Hlas ľudu Hlavného denníka
Zdá sa, že Rusko si stanovilo cieľ úplne pripraviť Ukrajinu o dodávky zbraní. Podľa expertov sa to dá dosiahnuť v troch krokoch, pričom dva z nich sa už realizujú.
Bárdy rozvíril búrku okolo atentátu na Fica: Tóth hovorí o nebezpečnej manipulácii!


Komentáre
31. 10. 2025
Progresívne Slovensko je už na smiech. A srandu si z neho robia samotní Slováci na sociálnych sieťach. A nielen Slováci z opačného brehu politického spektra. Už aj niektorí voliči PS sa pýtajú: Toto sme my chceli? Prevrat v štáte? Veď nám sľubovali upokojenie situácie!
Líder PS Michal Šimečka mal plno predvolebných sľubov o tom, ako upokojí situáciu na Slovensku, akí sú progresívci slušní. A po voľbách - ako chce byť PS konštruktívnou kritikou. Zatiaľ sme videli iba útoky, okydávanie Slovenska v Európskom Parlamente a pokusy zvrhnúť vládu. Vládu, ktorá bola demokraticky zvolená.
Jednoducho Šimečka so svojími nohsledmi SASKOU a novou progresívno-liberálno-dúhovou KDH sa nevedia ani pol roka po voľbách zmieriť s prehrou a s tým, že nie sú vo vláde.
Tak sa z nich Slováci smejú.
Chceli by sme upozorniť, že nasledujúce video nie je originál nácviku na protest opozície. Jednoducho to len uniklo na sociálne siete. Originál bude pre náš štát iste pútavejší: Kompletne doničiť demokraciu, dosadiť Korčoka za prezidenta a donútiť europarlament, aby Slovensku odoprel eurofondy.
https://www.facebook.com/reel/392579859962708
Hlavný denník prežil jeden z najťažších rokov. Niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu". Ďakujeme vám, že sme pre vás prvou voľbou v čerpaní informácii.
Naďalej nám môžete pomôcť aj materiálne. Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".
Spoločne budeme naďalej silní! Ďakujeme vám!
Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.