Matúš Šutaj Eštok: Opozícia robí z partičky apačov okolo Čurillu hrdinov
26 | 11 | 2023 I Gabriela Fedičová

HRDINOVIA SÚ BEŽNÍ POLICAJTI, NIE PARTIČKA VYVOLENÝCH APAČOV, tvrdí minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (HLAS - SD) a za týmto svojim tvrdením si skalopevne stojí od svojho nástupu.

"Nie, zákon bude platiť pre každého rovnako. Odmietam robiť z ľudí, ktorí chceli podpáliť vyšetrovateľke auto, hrdinov. Ak môže zákon platiť pre “normálnych” policajtov, tak bude platiť aj pre týchto apačov," hovorí okrem iného vo videu Matúš Šutaj Eštok.

Viac:

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robili tak ešte agresívnejšie pred voľbami a je malá nádej, že sa ich prístup k informovaniu v krátkom čase zmení. Preto sa domnievame, že naša úloha pri informovaní verejnosti je stále nezastupiteľná a chceme v nej pokračovať. 
Ďakujeme Vám za doterajšiu podporu, morálnu, aj finančnú. Budeme radi, keď nám budete pomáhať aj naďalej. Podporiť nás môžete svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik