Matúš Šutaj Eštok: Čaká nás ešte veľa práce, ale ja som pripravený...(VIDEO)
19 | 11 | 2023 I Gabriela Fedičová

"Medzi jednu z hlavných priorít programového vyhlásenia vlády patrí aj bezpečné Slovensko. K tomu potrebujeme dostatočný počet policajtov a požiarnikov s kvalitným vybavením a zázemím. Zároveň však nesmieme zabúdať na každodenné problémy ľudí. Preto spolu s kolegami riešime dlhé kolóny kamiónov na slovensko-ukrajinskej hranici, ktoré znepríjemňujú život miestnym. Čaká nás ešte veľa práce, ale ja som pripravený vyhrnúť si rukávy," uvádza minister vnútra Matúš Šutaj Eštok na sociálnej sieti.

Viac vo videu:

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robili tak ešte agresívnejšie pred voľbami a je malá nádej, že sa ich prístup k informovaniu v krátkom čase zmení. Preto sa domnievame, že naša úloha pri informovaní verejnosti je stále nezastupiteľná a chceme v nej pokračovať. 
Ďakujeme Vám za doterajšiu podporu, morálnu, aj finančnú. Budeme radi, keď nám budete pomáhať aj naďalej. Podporiť nás môžete svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik