Hlas ľudu: Cigánikovej píšu nelichotivé a vulgárne odkazy
18 | 11 | 2023 I Mária Škultétyová

Chceli vyhrať voľby. Chválili sa najlepším programom. Ale ľudia nezabudli, čo stvárali vo vláde s Matovičom a Hegerom. Nezabudli  ani na ich opiáše v Dubaji. A tak sa teraz naparujú z opozičných lavíc. Akože ináč? S nenávisťou k vládnej koalícii. Nielen spoza parlamentného mikrofónu,  ale aj vo svojich statusoch.

Najnovšie Janka píše:

ĎAKUJEM, že ste boli včera s nami na Námestí SNP. Cítime veľkú podporu v našom politickom boji za spravodlivé a moderné Slovensko. A verím, že aj občianska spoločnosť včera načerpala silu, aby neupadla do apatie a nedovolila temnej koalícii zhumpľovať našu krajinu. Spolu to dáme!

PRAVDA A LÁSKA musí zvíťaziť nad lžou a nenávisťou.

Toto jej odkazujú čitatelia:

-A uvedomte si konečne aj svoju vinu: aj vy svojím "vládnutím" ste pomohli tomu bordelu,  chaosu a nenávisti.

- Pravda a láska zvíťazila po tom, čo SaS a Hlas položili minulú vládu, p.Ciganiková, zbavili ste nás vlády plnej nenávisti a dovolili ľuďom, aby si znovu zvolili vládu lásky a pravdy. Ďakujeme...

- Prosím vás, vy už teraz oddychujte po ťažkej skoro 4- ročnej práci. Dod.bali ste, čo sa dalo. Nedávajte radšej žiadne príspevky, lebo len ľudí nase.ete.

- Škoda, že sa vôbec neospravedlníte za to, že ste 3 a pol roka spolu s KDH a PS a niektorými médiami pretláčali Hlas. Nemal by toľko percent a nebol by teraz vo vláde.

- To už bude vždy tak, že tí, čo prehrajú voľby, budú organizovať protesty? Aspoň varte guľáš...

- Temnej koalícii.? Už sa s tým zmierte, že ľudia zvolili túto vládu, či sa vám to páči alebo nie, už ste trápni a........

Za posledný komentár si namiesto nedopovedaného doplňte, čo sa vám hodí. Ja by som povedala: trápni a nežiaduci.

Pozn. redakcie HD: Tento článok  je výlučne názorom jeho autora. Obsah sa nemusí zhodovať s názormi redakcie.

Do Brusela pošleme Blahu a Uhríka. Na hrad pojde Pelle a Lucia do rici
Bruselský liberalizmus aj Nicholsonovú pomaly triafa šľak. Lucia opäť prehovorila. Zvolila si akési nárečie, hatlaninu. Aby aj takto prejavila „národné“ cítenie. Ale svojský posmešný štýl neopustila. Aby sa nám zdalo, že má všetko na háku. Ale... Čítať ďalej
18 | 11 | 2023 | Mária Škultétyová

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robili tak ešte agresívnejšie pred voľbami a je malá nádej, že sa ich prístup k informovaniu v krátkom čase zmení. Preto sa domnievame, že naša úloha pri informovaní verejnosti je stále nezastupiteľná a chceme v nej pokračovať.

Ďakujeme Vám za doterajšiu podporu, morálnu, aj finančnú. Budeme radi, keď nám budete pomáhať aj naďalej. Podporiť nás môžete svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik