Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Dostávajte dôležité správy okamžite
© 2026 Hlavný Denník. Všetky práva vyhradené.
Made in Slovakia

Príčina zdravotných problémov návštevníkov kúpaliska v Diakovciach v okrese Šaľa zostáva naďalej nejasná.

Diego Maradona bol pred smrťou prikovaný na lôžko, trpel opuchmi a vyzeral, akoby sa zmieril s osudom.
Aj Peter "Ďateľ" Tóth sa na pouličné praktiky Matovičovho hnutia pozerá s nevôľou. Vo svojom videu sa pýta, či túto volebnú korupciu nevidí generálny prokurátor

Motoristi, ktorí sa počas najbližších dní chystajú autom na dovolenku, môžu výberom krajiny na tankovanie ušetriť aj viac ako desať eur na jednej nádrži.
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk





Podľa odborníkov nebude Zem schopná dlhodobo zvládať vysoké tempo populačného rastu bez výrazných dôsledkov.
Skúsme v týchto ťažkých chvíľach zopnúť ruky a spolu s básnikom pomodliť sa za dážď.
Skutočná bomba, ktorá 6. augusta 1945 padla na Hirošimu.
Už nestačí hodiť rukou, že je blázon...
Hlas ľudu Hlavného denníka
Jeho slová o opozícii vyvolali rozruch
Už aj bývalému vrchnému veliteľovi Ukrajiny a veľvyslancovi Ukrajiny vo Veľkej Británii je jasné, že Ukrajina do NATO nevstúpi.
Progresívci živili okrem Korčoka aj ľudí z jeho prezidentského štábu. Za rok 2025 to stranu stálo 180-tisíc eur.
Novinárske sliepočky a ich mužskí kolegovia sa niekedy darmo snažia hlúpymi otázkami dostať Kaliho do úzkych.
Hlavný denník pred necelým mesiacom priniesol článok o agresívnom správaní cigánskej omladiny pri požiari strniska v Moldave nad Bodvou.


Komentáre
31. 10. 2025
V Sevastopole vypukol požiar. Ukrajinci zrejme opäť zaútočili na Krym, informujú tvnoviny.sk.
Palivovú nádrž v prístavnom meste Sevastopol na Ruskom anektovanom ukrajinskom polostrove Krym zachvátil požiar pravdepodobne v dôsledku útoku dronom. V sobotu v skorých ranných hodinách to na platforme Telegram uviedol Moskvou dosadený tamojší gubernátor Michail Razvožajev.
"Horí palivová nádrž... Podľa prvých správ mohol požiar spôsobiť útok dronom," uviedol Razvožajev.
Ako spresnil, plamene pohltili územie s rozlohou tisíc metrov štvorcových; informácie o prípadných zraneniach či obetiach neboli bezprostredne známe.
Ukrajina opakovane vyjadrila svoj zámer opätovne získať Krymský polostrov, ktorý Rusko anektovalo v roku 2014. Kyjev už pred pár dňami priznal, že na Sevastopoľ zaútočil dronmi aj v pondelok (24.4.). "Za pondelkovým útokom dronmi na záliv mesta Sevastopol na anektovanom ukrajinskom Krymskom polostrove stojí Kyjev," potvrdili v utorok ukrajinské úrady. Správu priniesol portál britského denníka The Guardian.
Ukrajinskí predstavitelia však odmietli ruské tvrdenia, že útok dronmi ohrozil operácie v koridore, ktorým sa vyvážajú obilniny z ukrajinských prístavov do sveta.
Razvožajev v pondelok na platforme Telegram oznámil, že ruská Čiernomorská flotila odrazila v ten deň v ranných hodinách útok dronmi na mesto. Podľa jeho vyjadrení bolo jedno bezpilotné lietadlo zničené a ďalšie explodovalo. "V meste je už pokoj, všetky jednotky a služby však zostávajú v pohotovosti," dodal.
Násilné incidenty s dronmi sa od začiatku ruskej vojenskej invázie na Ukrajinu koncom februára minulého roka vyskytli už viackrát, pričom v niektorých prípadoch boli ich výsledkom aj rozsiahle materiálne škody, zranenia či obete na životoch.
Stojíme na vašej strane, stojíme na strane čitateľov, ako dobrá protiváha mainstreamu. V Hlavnom denníku nájdete to, čo inde zbytočne hľadáte. Dnes potrebujeme vašu pomoc a podporu.
Číslo účtu pre finančné dary: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Podporiť nás môžete finančným darom v ľubovoľnej výške, do poznámky prosíme uviesť "dar". Spoločne dokážeme byť silní!
Ďakujeme
Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.