HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Špičková talianska volejbalistka nemôže športovať pre vážne problémy po očkovaní

Francesca Marcon, talianska volejbalistka
Francesca Marcon, talianska volejbalistka. Zdroj: Instagram F. Marcon

Portál sport24.pluska.sk informuje o zmarenej kariére talianskej volejbalistky. Vakcína ju úplne vyradila z hry. Francesca Marconová sa nemôže zúčastňovať tréningov svojho mužstva Volley Bergamo. Hráčka má totiž problémy so srdcom a vinník problémov je podľa nej vakcína proti Covidu-19.

„Volejbalistka Francesca Marconová (38) sa nemôže zúčastňovať tréningov svojho mužstva Volley Bergamo. Talianka má totiž problémy so srdcom a ako vinníka problémov vidí vakcínu proti Covidu-19,“ informuje portál Pluska.

Toto je nechutný jarmok s vakcínami, komentuje očkovanie popredný český imunológ

„Mala som a stále mám perikarditídu po očkovaní. Kto za to zaplatí? Neexistuje žiadna forma „kompenzácie“ pre tých, ktorý po očkovaní trpia poškodením zdravia? Hovorím, nie som antivaxer, ale nikdy som nebola presvedčená o tom, že som dostala správnu vakcínu,“ vyhlásila na Instagrame Marconová.

„Perikaditída je zápalové ochorenia srdcového obalu, v ktorom sa vytvára zápalová tekutiny. Tekutina môže stlačiť srdce do takej miery že znefunkční pravú komoru a môže nasledovať smrť. Minulý rok Európska lieková agentúra pripustila, že po očkovaní vakcínami Covid Comirnaty a Spikevax môže dochádzať v zriedkavých prípadoch k výskytu myokarditídy a perikarditídy,“ informuje portál sport24.pluska.sk.

Fico: Hochštaplerské Aktuality klamú, len sa tak práši. Neverím v očkovanie!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info