HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Belousovová: Stále počúvame len o vakcínach, ale čo liečenie? Vírusové choroby sa predsa liečia

Anna Belousovová si myslí, že okrem nútenia na vakcíny by mali lekári v prvom rade liečiť nakazených pacientov. FOTO TASR - Martin Baumann

Na každom kroku počuť – Vakcína je sloboda! Aká, keď sa tí, ktorí sa dali zaočkovať, majú báť tých, ktorí sa zaočkovať nedali? Pred čím ich teda vakcína chráni? Presne túto otázku si dáva aj Anna Belousovová reagujúc na slová hlavného medicínskeho poradcu prezidenta USA Anthonyho Fauciho.

Ten, kto si robí poznámky o tom, čo o vakcinácii hovoria niektorí politici, ale aj odborníci, musí v tom mať dokonalý zmätok. Vakcína je podľa nich sloboda. Tí, ktorí sú zaočkovaní, sa môžu pohybovať voľne, lenže musia si dávať pozor na nezaočkovaných. Ba sami sú roznášačmi koronavírusu. Chaos v tom už má aj Anna Belousovová, ktorá v statuse priznáva, že už sa v tom nejako stráca.

Čo sú to vlastne za vakcíny, pred čím nás majú chrániť?!

„Hlavný medicínsky poradca prezidenta USA vyslovil názor, že tí, ktorí sa nechcú dať zaočkovať, v skutočnosti zasahujú do práv Američanov, ktorí sú náchylní na infekciu, pretože ‘porušujú ich individuálne práva’ tým, ‘že ich robia zraniteľnými’. A tým im spôsobia v budúcnosti veľa utrpenia. Tak pred čím vlastne chránia tie vakcíny?!“ pýta sa rezolútne Belousovová. Dodáva, že ak sú zaočkovaní, mali by byť chránení vakcínou, a nezaočkovaní si zase dobrovoľne vybrali riziko, že sa môžu nakaziť. „Potom vzniká otázka: Čo sú to vlastne za vakcíny, pred čím nás majú chrániť?!“ kladie ďalšiu nepríjemnú otázku šéfka strany Národ a Spravodlivosť.

Belousovová: Po Grölingovi a jeho „manažéroch“ tu nezostane kameň na kameni. Čaká nás totálna debilizácia národa!

Belousovová sa bráni, že nie je žiadnym šíriteľom konšpirácii, no jej už to fakt pripadá tak, že cieľová úloha je zaočkovať experimentálnymi vakcínami čo najviac ľudí a zastavenie nákazy je až na druhom mieste. „Pretože ak by išlo o boj proti nákaze, každý vie, že boje s nepriateľom sa zvádzajú všetkými možnými spôsobmi a na viacerých líniách. A tu máme len jednu líniu boja: Vakcináciu. A kde sú lieky na ničenie vírusu, ktorý sa už do tela dostane?! Tu je to stále o imunitnom systéme.

A hráme ruskú ruletku. Zvládne to? Nezvládne to? S vakcínami či bez,“ píše na záver Anna Belousovová, ktorá sa však predsa len ešte nad niečím zamyslí: „A kde je liečenie? Vírusové choroby sa predsa vo svete liečia, t. j. používajú sa lieky, ktoré likvidujú v tele vírusy.“

Belousovová: arogancia, agresia a sústavné vnucovanie svojich názorov zákonite vyvoláva odpor

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info