Plošné testovanie bol ZLOČIN podobný vojnovým zločinom a mRNA vakcíny boli EXPERIMENTOM na ľuďoch, ŠOKUJE doktor Čičala
23 | 11 | 2022 I Tibor Malý

Šialenstvo menom COVID-19 je na Slovensku pomaly na ústupe. Našťastie! A to nielen preto, že táto pandémia stála životy viac ako 20-tisíc Slovákov, ale i preto, že „zázračné“ experimentálne vakcíny, ktoré mali byť najúčinnejšou zbraňou proti nemu, sa ukázali najmä ako skvelý zárobkový biznis pre farmaceutické firmy, ktoré na nich získali miliardy dolárov. Viac na túto tému píše v statuse lekár psychiater Radoslav Čičala.

Experimentálne mRNA vakcíny proti koronvírusu predchádzala masívna kampaň, že budú najúčinnejšie v boji proti pandémii, že prinesú zdravie, úsmev a rozličné iné benefity. A realita?

Covid aj naďalej dostávali i zaočkovaní, ktorí ho „veselo“ šírili ďalej, ba zaočkovaní nie raz čelili vážnym zdravotným problémom, a niektorí po očkovaní dokonca zomreli. Môžeme tu teda hovoriť o nejakej výhre? Mnohí to tak určite nevnímajú. Svoje o experimentálnych vakcínach vie aj lekár Radoslav Čičala, ktoré informácie sú doslova šokujúce. Jedna z nich je tá, že „ak by nebol COVID-19, nebola by mRNA vakcína, vďaka ktorej páni môžu dostávať do ľudského tela, čo chcú...“

Vďaka mRNA sa do ľudských buniek dokáže dostať kód vytvorený na počítači

„Ako vidieť, podľa posledných údajov očkovanie na COVID-19 nespĺňa žiadne kritéria, ktoré požaduje definícia očkovanie. Nemocnice plnia očkovaní, očkovaní najviac šíria ochorenie. Vďaka mRNA sa do ľudských buniek dokáže dostať kód vytvorený na počítači a bunka začne tvoriť to, čo do nej dá firma. Myslíte si, že niekto kontroloval tie vakcíny a šarže, čo je v tom mRNA kóde skutočne?“ začína svoj šokujúci status psychiater doktor Čičala, podľa ktorého netreba byť naivný, pretože práve medzi vedcami a pánmi je najviac psychopatov.

„Čoho sú schopní môžeme vidieť z obdobia, kedy páni ako Rockefeller a spol. štedro financovali eugeniku,“ pridáva lekár, ktorý je od začiatku proti experimentálnym mRNA vakcínam.

Doktor Čičala: Keď ľudia zomierali na COVID, tak sa predbiehali v strašení. Keď ľudia zomierajú po očkovaní, je ticho
Kto mal niečo proti očkovaniu experimentálnymi vakcínami, kto ho odmietal, lebo sa bál o svoje zdravie či kto šíril informácie o tom, ako zomierajú ľudia po očkovaní proti Covidu bol hoaxer, antivaxer a dobre že nie neznaboh. Čas ale ukazuje, že... Čítať ďalej
08 | 11 | 2022 | Tibor Malý

„Vakcína na COVID-19, ak by mala prejsť štandardným procesom testovania, nikdy by ním neprešla a nedostala sa aj do povinného očkovania (mRNA búdu postupne všetky očkovacie látky aj pre malé deti, kde spadá povinné očkovanie).

Dvaja Turci, údajní vynálezcovia týchto vakcín, sú len biele kone. Skutočným výrobcom je zločinný Bayer. Ten vznikol rozdelením IG Farben, ktorá prevádzkovala koncentračne tábory a robila pokusy na ľuďoch. Vakcíny mRNA sú tiež experimentom,“ ponúka Čičala ďalšie šokujúce informácie.

Práve vďaka mRNA je možné vytvárať rôzne choroby u rôznych národov

Nebyť umelo nafúknutej pandémie strachu vďaka úplatným novinárom a politikom, nie je podľa Čičalu núdzový stav, a nebyť núdzového stavu nie je podmienečne schválená vakcína.

„Nebyť podmienečného schválenia vakcínu nik neschváli, lebo na ňu zomiera nadmerný počet ľudí, to sa však ťažko zisťuje, keďže vedľajšie účinky nik nehlási, alebo len mizerné percento lekárov. Ak by bola vakcína štandardne testovaná, skoro každý vedľajší účinok by bol hlásený a preverovaný,“ prízvukuje lekár.

Nechutne zarábali na vakcínach, teraz to robia s energiami. Je čas konať!
Slováci, ale aj Európania, ktorí majú dobrú pamäť, alebo ktorým ju politici celkom nevymazali, si určite veľmi dobre pamätajú na obdobie „silného“ Covidu a „spasileľných“ neregistrovaných vakcín, ktoré, ako sa ukazuje, nie sú a neboli tým, čo o... Čítať ďalej
27 | 10 | 2022 | Tibor Malý

„Dokonalý plán a dokonalé oblbnutie davu ukázalo naivitu obyvateľov Zeme. A práve vďaka mRNA je možné vytvárať rôzne choroby u rôznych národov... U Slovákov také ochorenie, u Čechov iné. Veď EU má projekt 1 000 000 genome... kde išli DNA Slovákov z experimentu - Plošné testovanie, čo bol zločin podobný vojnovým zločinom....,“ zakončil doktor Radoslav Čičala svoj skutočne šokujúci status poukazujúci na „skvelé“ experimentálne vakcíny proti COVID-19.

Pozn. redakcie HD: Tento článok  je výlučne názorom jeho autora. Obsah sa nemusí zhodovať s názormi redakcie.

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik