Doktorka Peková: Neočkujte seba ani deti! Ide o preukázateľné globálne klamanie populácie
14 | 01 | 2022 I Ján Papuga

Ako sme už v Hlavnom denníku informovali, na konci minulého roka sa na americký súd obrátila skupina vedcov, lekárov, právnikov a investigatívnych novinárov s požiadavkou práva na informácie. Vďaka tomu musela spoločnosť Pfizer, ktorá vyrába vakcíny proti covidu, postupne zverejňovať dokumenty, na základe ktorých došlo k schváleniu ich mRNA vakcíny. Hneď prvé zverejnené dokumenty vydali otrasné zistenia. Informovalo vimo.sk.

Štúdiu Pfizeru ako prvá zverejnila MUDr. Soňa Peková, PhD., špičková vedkyňa s bohatými skúsenosťami z virológie. Za jej vyjadrovanie ju napriek jej vzdelaniu a nespochybniteľným skúsenostiam nazvali propagandistické médiá hlavného prúdu ako „tetu z laboratória“.

Peková: dokumenty o úmrtiach, vedľajších a budúcich účinkoch vakcín. Závažné zistenia!
Molekulárna biologička a aktivistka z Českej republiky Soňa Peková informovala o dokumentoch, ktoré hovoria o testovaní vakcíny Pfizer. Na príkaz súdu sa museli zverejniť. Prvé informácie z týchto dokumentov sú závažné. Ide o experimentálne vakcíny... Čítať ďalej
12 | 12 | 2021 | Ján Papuga

Dokument by bol verejnosti neprístupný

Napriek tomu, že sa uvedené dokumenty Pfizeru majú zverejňovať niekoľko desiatok rokov, už prvé zverejnené informácie prinášajú znepokojujúce poznanie. Soňa Peková poukázala na časť, ktorá sa nazýva Kumulatívna analýza postautorizačných nežiaducich účinkov vakcíny BNT162B2, čo je vlastne Pfizer mRNA vakcína, ktorá sa podáva na celom svete. Údaje sa do tejto časti zbierali do februára 2021. Časť, ktorú Peková vo videu analyzuje, bola schválená v apríli 2021. Je to oficiálny dokument, ku ktorému by sa verejnosť bez súdneho procesu nedostala.

Po vakcíne Pfizer zomrelo 1223 ľudí

Na základe zverejnej časti štúdie počas zberu dát vo vymedzenom období dokument eviduje vyše 42 000 nežiaducich účinkov vakcíny Pfizer, ktoré sa rozlíšili tak, že môžeme hovoriť o počte vedľajších účinkov nad  150 000. Tých, ktorí sa dostali ž nežiaducich účinkov, bolo vyše 19 000. Tých, ktorí sa dostali z nežiaducich účinkov s následkami bolo vyše 500. Tých, čo sa z nich nedostali, bolo vyše 11 000. A napokon, na tieto vedľajšie účinky zomrelo 1223 ľudí.

Toto boli údaje mala FDA (U. S. Food and Drug Administration) k dispozícii na začiatku roku 2021. Najmenej dát bolo k následkom po vakcinácii tehotných a kojacich žien, detí do 12 rokov a úplne chýbal údaj o účinnosti vakcíny.

Napriek týmto deväťdesiatdňovým zberom a vážnym zisteniam bola táto „experimentálna látka“ určená na plošnú vakcináciu. Bola odporúčaná tehotným ženám a postupne sa využíva na plošné testovanie detí, na čo nie sú takmer žiadne dáta.

Soňa Peková: Rizikové očkovanie propagujú tí, ktorí majú z neho profit
Aj v Českej republike sa objavujú čoraz častejšie oprávnené otázky v súvislosti s epidémiou covid 19. Jednou z relácií, ktorá vysiela aj alternatívne názory, s výstižným názvom je O čem se mlčí. Stanislav Novotný sa pýtal Sone Pekovej, lekárky a... Čítať ďalej
03 | 01 | 2022 | Ján Papuga

Zatajovanie dôležitých informácií sa nedá pochopiť  

Peková pripomína, že uvedené dokumenty sú zverejnené a prístupné. Za normálnych okolností by podľa nej látka, ktorá má takéto účinky, nebola odsúhlasená ani na pokusné účely. Ak v experimentálnych fázach zomrie niekoľko zvierat, tak sa látka okamžite stiahne. V prípade Pfizeru zomrelo 1223 ľudí, no používanie vakcíny sa nezastavo.

Peková si nevie vysvetliť, prečo dochádza k takémuto globálnemu experimentu, ktorý je v rozpore s medicínou. A hlavne prečo vlády zatajujú tieto dokumenty pred občanmi, prečo ich nepreskúmavajú a nevenujú im pozornosť, prečo nezastavili plošné očkovanie, kým sa proces výskumu neukončí.

Pekovej výzva

Peková vyzýva občanov, aby si vyhľadávali informácie a kriticky ich vnímali, pretože situácia okolo vakcinácie je v rozpore s bežnou medicínou. Dochádza podľa nej ku globalnému klamstvu populácie. Nezmyselnú vakcináciu detí treba okamžite zastaviť. Na to dôrazne vyzýva aj doktorka Peková, opierajúc sa o seriózne vedecké dokumenty.    

Známa biologička: Rodičia, zvážte očkovanie svojich detí experimentálnou látkou
Známa česká biologička a lekárka Soňa Peková na začiatku roka vyzvala rodičov na videoportáli Vráťme děti do školy (bez podmínek), aby zvážili očkovanie svojich detí. Svoju výzvu zverejnila na základe lekárskej opatrnosti v súvislosti s... Čítať ďalej
10 | 01 | 2022 | Ján Papuga

Chcete nám pomôcť?

Vážení čitatelia, ak po prečítaní článku máte pocit, že si zaslúži, aby si ho pozreli viacerí, poprosíme vás o zdieľanie pomocou tlačidla f – zdieľať. Ďakujeme, že pomáhate šíriť názory, ktoré sa tradičnými médiami k verejnosti nedostávajú. Ak si chcete pozrieť našu aktuálnu výrobu, kliknite na stránku www.hlavnydennik.sk. Ďakujeme. Redakcia HD.