HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dva roky bez Karla Gotta († 80): Stále je tu s nami!

Karel Gott / Facebook (Karel Gott)

Už o niekoľko dní si Česko aj Slovensko druhýkrát od jeho smrti pripomenie legendárneho speváka Karla Gotta. Veľakrát to však pôsobí, ako by tu bol stále s nami, píše Stars24. Ako sa bude výročie jeho smrti pripomínať?

Karel Gott zomrel 1. októbra 2019 vo veku 80 rokov, keď po dlhodobom boji podľahol vážnej chorobe. Iná choroba, a to COVID-19, niekoľko mesiacov potom vstúpila do života všetkým ostatným a okrem iného znemožnila konanie mnohých spomienkových akcií a projektov.

O pár dní však uplynú od smrti mnohonásobného Slávika už dva roky. Isté je, že zástupy jeho fanúšikov opäť vyrazia k jeho hrobu na pražskom cintoríne na Malvazinkách. Ale čo ďalej?

Jednu možnosť ako si Gotta pripomenúť fanúšikovia predsa len budú tento rok na jeseň mať. Deň pred výročím spevákovho úmrtia zamieri do kín dlho očakávaný dokumentárny film Karel od režisérky Olgy Špátovej. Ďalšia veľkolepá pripomienka je v pláne až na budúci rok. V dňoch 19. a 20. júna 2022 by sa po dvoch odkladoch mala konečne uskutočniť koncertná pocta legendárnemu spevákovi.

Zuzana Belohorcová novým bývaním nenadchla: Z luxusu na Miami do radovky! (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info