HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Jean-Paul Belmondo (†88): V posteli striedal tie najkrásnejšie ženy sveta (FOTO)

1972 - Jean-Paul Belmondo & Claudia Cardinal / Facebook (Théo Castillon Perso)

Jean-Paul Belmondo bol lámačom dievčenských sŕdc a mužom, o ktorom sa ženám len snívalo. Na začiatku jeho kariéry pritom o ňom mnohí vyhlasovali, že je nula a navyše škaredý. Ako hlboko sa mýlili, k nohám mu neskôr padali tie najväčšie herecké hviezdy ako Claudia Cardinal, Sophia Loren alebo Gina Lollobrigida, píše Blesk.

K herectvu sa Jean-Paul Belmondo dostal po tom, čo mu kvôli chorobe krachla športová kariéra, venoval sa totiž boxu. Herectvo tak pre neho bolo niečím ľahším, na školu sa však dostal až na tretí pokus. Jeho hviezdna kariéra sa rozbehla v roku 1956 a veľmi skoro sa z neho stala hviezda prvej veľkosti.

So slávou išiel v ruka v ruke záujem žien o jeho osobu. „Som Francúz, takže mám samozrejme ženy veľmi rád,“ tvrdil o sebe. Jeho prvou manželkou sa stala Renée Constantin, s ktorou splodil tri deti. Sedem krásnych rokov prežil po boku bondgirl Ursuly Andress, o ktorej tvrdil, že je to žiarlivá tigrica. V roku 2002 sa oženil druhýkrát, za manželku si vzal o dvadsaťštyri rokov mladšiu Nathaliu Tardivel. Tá sa stala matkou jeho štvrtého dieťaťa, avšak ich vzťah nevydržal a rozviedli sa po dvadsiatich rokoch. Nasledoval vzťah s Barbarou Gandolfi, ani tento vzťah však dlho nevydržal.

„Nikdy sa žien nenabažím, a ak raz zistím, že už sú do mňa zamilované všetky Francúzky, vypravím sa do Ameriky,“ tvrdieval o sebe milovaný a obdivovaný Belmondo.

Smrť legendárneho Jeana-Paula Belmonda († 88): Prvé reakcie rodiny!

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info