HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO VÝBER SPRÁV

Peter Pollák mladší: Hlina je tragéd, Matovičovi každý skočil na lep a čo viac si politik môže želať?

Foto: Facebook
Kto iný, ak nie Peter Pollák mladší, poslanec NR SR za OĽaNO by nám všetkým mal poskytnúť vysvetlenie ako to s Matovičou lotériou bolo. Samozrejme, ako verný člen vidí za všetkým že „furt a furt je zle,“ ale zároveň nás ako jediný informoval na sociálnej sieti o tom, ako to celé je. Matovičovi podľa neho každý skočil na lep a robí lotérii reklamu.
Peter Pollák mladší sa vyjadril k očkovacej lotérii. Síce iba v krátkosti, ako napísal na sociálnej sieti, ale možno prezradil aj viac, ako chcel. V prvom rade ho mrzí ten online prenos a omeškanie a vyjadril vieru v to, že sa to zmení.  V ďalšom odseku krátkeho statusu spomenul Alojza Hlinu, ako zabudnutého tragéda, ktorý je podľa neho iba tragéd a Matovičovi skočil na lep aj s ostatnými koaličnými poslancami, ktorí robia lotérii reklamu.
Čo viac si politik môže želať ? No aby sa o jeho nápadoch hovorilo.
Podľa Polláka mladšieho je jednoznačným prínosom očkovacej lotérie to, že čím viac sa o nej bude písať a hovoriť, tým lepšie.
„Dnes už hádam každý v republike vie, že tu je nejaká loteéria pre zaočkovaných. Opäť celé Slovensko rieši lotériu, tak ako pri rozhodni.to. Čo však má spoločné rozhodni.to a lotéria? Rovnakého človeka . Médiá stoj čo stoj toho Matoviča idú ukrižovať. No nič. Hmmmm. Čo viac si politik môže želať ? No aby sa o jeho nápadoch hovorilo.“ píše na sociálnej sieti.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/17/ludi-rozhnevala-tupa-matovicova-loteria-zase-si-nalozil-do-gati-a-utekal-za-zuzanou-do-presova/
Najzaujímavejšie na príspevku Petra Polláka mladšieho, sú predsa len komentáre ľudí

„Keď to povie poslanec z OĽaNO, ktorého otec prešustroval u Fica eurofondy na rómske osady, ale osady sú na tom stále rovnako, ak nie horšie, tak to bude pravda. Že Igorovi Magorovičovi pomôže aj zlá reklama, ale na psychiatriu,“ píše pani Jarmila.

„Vážne? Ahaaa. Takže reklama akákoľvek aj keď je zlá, je reklama hej? No výborne. Lenže my sme podľa Vás povinní zaplatiť 26 miliónov eur zato, aby sa o ňom hovorilo hej?“ Pýta sa Linda.

„Čo viac si môže politik želať. Aby sa o jeho nápadoch hovorilo. Ja som si myslel že politik by si mal želať, aby sa ľuďom lepšie žilo a robiť pre to všetko. To by ale bolo možné niekde v paralelnom vesmíre bez tých našich vládnúcich chumajov,“ reaguje pán Martinez.

Medzi 313 komentármi, je ťažké nájsť aspoň desať, kde status pána Polláka vnímajú pozitívne. Vzhľadom ale k tomu, že nám vo svojom príspevku prezradil, že „čím viac sa bude písať a hovoriť, tým lepšie. A čo viac si politik môže  želať? No aby sa o jeho nápadoch hovorilo,“ mu negatívne komentáre od bežných ľudí zrejme nevadia. Podstatný je možno cieľ. A tým môže byť aj reklama za 26 tisíc eur.

Vážená pani Remiášová! Vážte slová! Pribrzdenosť určite nie je typický obraz Slovenska!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info