Na celej Covid histérii zarobí vakcinačný biznis za prvé dva roky 52 biliónov dolárov! Tvrdí Dalibor Stach (VIDEO)
19 | 07 | 2021 I Jozef Uhlarik

Česká televízia zverejnila na konci zimy diskusnú reláciu. Podľa statusu Feriho Lešta zrejme vôbec nemala byť publikovaná. Jeden z diskutujúcich sa totiž vyjadroval o Ivermectine ako lieku na COVID-19 a kritizoval vakcináciu.


Či už odvysielala Česká televízia diskusnú reláciu Politické spektrum omylom alebo nie isté je, že v nej odzneli zaujímavé slová. Vyriekol ich Dalibor Stach zo strany Občania českej republiky a člen celoštátneho výboru. Zostrih relácie a najmä Stachove slová zverejnil na svojom profile vo videu Feri Lešto.
Keby si lekári minulé leto naštudovali Košický protokol, na jeseň nemusel takmer nikto zomrieť

Dalibor Stach uvádza, že COVID-19 prekonal ešte v decembri 2019. „Už 13. novembra 2019 vyšiel článok, že v Číne sa objavil pľúcny mor. A na internete sa o ňom nesmie hovoriť. Na to sa potom zabudlo a hovorilo sa, že v Číne to bolo až koncom decembra,“ šokoval Stach. Podľa neho polročný núdzový stav nereflektoval na objavy z jari.

„Napríklad docent doktor Pavol Török (slovenský lekár – pozn. autora) zistil, že existuje istý liek Ivermectin, pričom spravil takzvaný Košický protokol. Z jeho rozhovoru pre média vyplynulo absolútne jasne, že pokiaľ by si lekári v lete minulého roku naštudovali tento Košický protokol, tak na jeseň nemusel byť žiadny lockdown. A nemusel takmer nikto zomrieť. Núdzový stav z milého roku bol teda premárnený čas a ignorovanie objavov,“ skonštatoval v rozhovore Stach.

Mesík varuje: Masová vakcinácia uprostred pandémie predstavuje mohutný urýchľovač nových mutantov koronavírusu
Očkovanie proti COVID-19 sa považuje za hlavnú zbraň proti tejto zákernej a smrteľnej chorobe. Jednotlivé krajiny už otvorene hovoria o Covid pasoch, ktoré by mali zabezpečiť voľnejší pohyb ľudí medzi nimi. Veľa je ale takých, ktorí vakcináciu... Čítať ďalej
23 | 05 | 2021 | Jozef Uhlárik


Vláda mala podľa neho do boja povolať do prvej línie praktických lekárov, dať im do ruky pomerne jednoduchý manuál ako postupovať, ktorý doktor Török jasne definoval. Stach okrem iného spomenul aj starostu Dvorov nad Žitavou Branislava Becíka, ktorý to s Ivermectinom zobral do vlastných rúk. „Celá Covid histéria je len na to, aby sa mohol otvoriť vakcinačný biznis, ktorý za prvé dva roky zarobí 52 biliónov dolárov (asi 44 biliónov eur)! A Ivermectin pre celú Českú republiku, pre každého občana pohotovostný balíček, by vyšiel na 152 miliónov korún (asi 6 miliónov eur). Takže tu sa vyhádzali oknom obrovské peniaze miesto toho, aby s priviezol do lekární Ivermectin a dať lekárom jasný pokyn,“ šokuje opäť Dalibor Stach.

Zástupkyňa generálnej riaditeľky WHO šokuje: Očkovanie zabíja a príčiny sa tutlajú!
Je toto vôbec možné? U nás prepuklo doslova očkovacie šialenstvo a zástupkyňa generálnej riaditeľky WHO doktorka Soumya Swaminathan nechala doslova vybuchnúť „bombu“. Podľa nej očkovanie zabíja a príčiny sa jednoducho radšej... Čítať ďalej
03 | 07 | 2021 | Jozef Uhlarik

Deti by sa nemali stať rukojemníkmi súčasného Covid apartheidu, ktorý tu nastupuje

„Doktor Török, keď im tam zomierali ľudia a boli na pľúcnej ventilácii, tak tie počty otočil a povedal, že 80% prežije a iba 20% zomrie, no tí mali zväčša ešte aj väčšie zdravotné komplikácie,“ pripomenul Stach opäť slovenského lekára. Podľa Stacha by mali pri vakcinácii umožniť ľuďom vybrať, si akú vakcínu chcú, a najmä by to malo byť dobrovoľné. Pokiaľ vieme, tak je funkčná liečba, ktorú skutočne funguje, preto nie je potreba ľudí očkovať a robiť na nich nejaké testy s vakcínami, ktoré majú svoje problémy. Vzniká napríklad zrážanie krvi, ktoré sa snaží Pfizer premenovať na niečo iné, že to tak nie je, ale je to tak,“ hovorí v relácii Stach, podľa ktorého svoju dcéru, prváčku, do školy neposlali, pretože ju nenechajú testovať a robiť na nej pokusné psychologické hry. „Deti by sa nemali stať rukojemníkmi súčasného Covid apartheidu, ktorý tu nastupuje, a ktorý sa stupňuje,“ konštatuje Stach.„Ak hovoríme, že niečo je dobrovoľné, tak čoskoro to byť dobrovoľné nemusí, lebo ľudia nebudú smieť robiť veľa vecí. Za rok sa premárnila osveta liečby a ľudia sú masírovaní a strašení nezmyslami miesto toho, aby sa im jasne vysvetlilo: Keď to chytíš, choď k lekárovi, on ti dá toto, ľahneš si a za dva až tri dni si v pohode,“ pridáva Stach a opäť dáva za príklad nášho Branislava Becíka. „Je to obyčajný človek, ktorý to pochopil. V Čechách sa menili ministri zdravotníctva podľa toho ako sa rozbiehali kšefty na vakcíny, ako sa rozdeľovali kšefty na respirátory, rúška a podobné nezmysly, ktoré daňového poplatníka stáli miliardy a nikto nebol schopný vypraviť lietadlo do Bangladéša a priviesť Imermectin za 150 miliónov korún,“ hovorí v samom závere zostrihu Dalibor Stach zo strany Občania českej republiky a člen celoštátneho výboru.

Juraj Mesík: Lepšie je teraz pripraviť sa liekmi ako potom zistiť, že očkovanie je len drahá fikcia
Na Slovensku v súčasnosti prebieha hotové šialenstvo ohľadom očkovania proti koronavírusu. Vyštudovaný lekár Juraj Mesík však v statuse upozorňuje aj na inú, možno ešte dôležitejšiu vec – lieky proti COVID-19. Čítať ďalej
02 | 07 | 2021 | Jozef Uhlarik