HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Hrôza: Syn mal zabiť svoju matku (†68). Policajtom otvoril dvere s ešte krvavými rukami!

Polícii otvoril dvere syn nebohej s ešte zakrvavenými rukami. Zdroj: screenshot TV Markíza

Mesto pod Tatrami je v šoku. V tichej lokalite sa stala brutálna vražda, ktorej obeťou je staršia žena. Zo sveta ju mal zniesť ten, ktorému dala život – jej vlastný syn. Polícia ho už obvinila.

Poprad je v šoku. V jednej z jeho tichých lokalít sa odohrala dráma, ktorá sa skončila brutálnou vraždou. Ako informuje portál tvnoviny.sk obeťou je žena (†68) a pravdepodobným páchateľom jej syn, ktorý dokonca z domu vyšiel s ešte krvavými rukami. Polícia ho dnes obvinila, hrozí mu až doživotie.

Nebohú ženu našli v kúpeľni s nožom zabodnutým v hrudníku

Krvavý čin sa stal v jednom z rodinných domov. Príbuzní sa so staršou ženou nedokázali dva dni skontaktovať, ba neprišla ani v pondelok do práce. Preto poprosili o spoluprácu mestskú políciu. Ženu, ktorá býva neďaleko Popradu, doma nenašla. Príslušníci mestskej polície ju teda skúsili nájsť u jej syna, ktorý žije v meste pod Tatrami. Tam na nich čakala desivá dráma.

Otvoril im síce syn, no z domu vyšiel so zakrvavenými rukami. Priznal, že mala je v kúpeľni mŕtva. A naozaj, vo vnútri domu našli privolaní policajti ženu už bez známok života a v hrudníku mala okrem viacerých bodných rán zapichnutý kuchynský nôž.

Syn nebohej mal mať podľa susedov psychické problémy, na ktoré má brať aj lieky. Policajtom tvrdil, že matka požila jeho lieky a sama spáchala samovraždu. Mŕtva 68-ročná žena bola učiteľkou na dôchodku. Motív mužovho brutálneho útoku polícia zatiaľ nepozná a v strašnom prípade vedie trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy. Včera (16. 6.) však polícia oznámila, že z vraždy matky obvinila jej syna, ktorému tak za obzvlášť závažný zločin vraždy vykonaný na chránenej osobe hrozí 25 rokov za mrežami, prípadne doživotie.

Brutálna vražda: Iba 15-ročný chlapec dobodal svoju tehotnú 13-ročnú kamarátku

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info