HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Strašná tragédia: Na dne mora našli tašku s brutálne zavraždeným dievčatkom (†6)

Potápači našli telíčko zavraždenej Olivie v taške v hĺbke asi 1000 m pod hladinou mora. Zdroj: facebook.com

Takýto čin nespraví ani zviera. Polícia našla na dne mora pri španielskom ostrove Tenerife tašku a v nej telíčko brutálne zavraždenej Olivie (†6). Ohavný čin mal spáchať jej otec.

Život často prináša desivé príbehy. Ten, aký sa odohral na dovolenkovom ostrove Tenerife je doslova mrazivý. Ako informuje portál tvnoviny.sk, polícia našla na dne mora, v asi kilometrovej hĺbke, lodnou kotvou zaťaženú tašku s ostatkami mŕtveho malého dievčatka.

Telíčko Olivie už našli po Anne polícia stále pátra

Strašnej tragédii na španielskom ostrove Tenerife predchádzal únos. Otec ešte 27. apríla uniesol svoje dve malé dcéry Oliviu (6) a Annu (1). manželke pritom oznámil, že ich síce už nikdy neuvidí, ale že sa o nich dobre postará. Polícia ihneď rozbehla rozsiahlu pátraciu akciu, po ktorej prišla včera zdrvujúca správa. Polícia našla na dne mora tašku zaťaženú kotvou, v ktorej sa nachádzalo telo mŕtveho dievčatka.

Portál english.elpais.com informoval, že má ísť práve o 6-ročnú Oliviu. Polícia navyše uviedla, že nájdená kotva patrí k člnu hlavného podozrivého, ktorým je Tomas Gimen (37), otec nezvestných dievčat. Čo sa stalo s druhou zo sestier Annou, vyšetrovatelia zatiaľ nevedia a intenzívne po nej pátrajú, rovnako ako po jej otcovi Tomasovi. Desivé je, že zatiaľ našli na východnom pobreží španielskeho ostrova iba jeho čln a na palube stopy jeho krvi.

Nepochopiteľná tragédia na železnici má už druhú obeť. Kvôli foteniu zomrelo aj druhé 13-ročné dievčatko

Namiesto detí prišla matke iba desivá SMS

Na veľkej pátracej akcii sa zúčastňujú špecializované letecké a námorné jednotky aj výskumná loď Ángeles Alvariño patriaca oceánografickému ústavu (IEO). Vďaka nej našli aj telo Olivie (†6), ktoré bolo v hĺbke asi 1 000 metrov pod hladinou mora. Vedľa tašky zaťaženej kotvou bola aj ďalšia, ktorá však bola prázdna.

Zdrvená matka oboch dievčat Beatriz Zimmermanová (35) dala deti otcovi v čase, ktorý jej stanovil súd. Keď si však prišla po dievčatá k bývalému partnerovi, nebol doma. Telefonicky ju iba informoval, že je s nimi na večeri a že ich neskôr privedie domov. Žiaľ, to sa už nestalo a miesto nich dostala od neho iba správu, že deti už nikdy neuvidí a viac sa mu nedovolala.

Strašná tragédia! Zomrela aj mladá žena, ktorá sa zasekla s bábätkom vo výťahu.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info