HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Tabák opäť perlila: „Jebavý Roman! V zahraničí našťastie Džebavý,“ robila si švandu z exkolegovho mena

Poslankyňa Romana Tabák OĽaNO / TASR

Kontroverzná poslankyňa Romana Tabak sa opäť postarala o vtipný moment, tentoraz na sociálnej sieti. Tam zverejnila fotku so svojím exkolegom, tenistom Romanom Jebavým.

Bývalá tenistka Romana Tabak púta pozornosť odkedy sa objavila v poslaneckých laviciach. Najskôr nechala ľudí na sieti hlasovať o tom, či by mala byť premiérkou, potom sa nechala počuť, že práve jej vďačíme za uvoľňovanie protipandemických opatrení a nakoniec sa v čase lockdownu vybrala na dovolenku do Spojených arabských emirátov.

Mnohí, aj z radov jej kolegov z hnutia OĽaNO, považovali jej konanie za nezodpovedné a neúctivé voči všetkým, ktorí boli pripojení na pľúcnu ventiláciu alebo voči lekárom, ktorí do vyčerpania pracovali, píše portál topky.sk.

Zlá správa pre dôchodcov: Na dôchodky môžu zabudnúť aj po 40 odpracovaných rokoch, zúri Hlas

Tabak si však pokoj nedá. Tentoraz zverejnila fotku so svojím exkolegom tenistom Romanom, pričom dôraz vložila na jeho priezvisko Jebavý. „Jebavý Roman! Bývalý kolega z tour štartuje na turnaji Bratislava Open Challenger a hrá vynikajúco štvorhru. V zahraničí jeho meno našťastie vyslovujú – Džebavý. Prídite povzbudiť našich tenistov!,“ napísala Tabak k fotografii.

Pod fotografiou sa, samozrejme, začali množiť aj nie veľmi milé komentáre. Tie však poslankyňa veľmi rýchlo mazala.

V kauze vraždy Jána Kuciaka sa objavil nový dôkaz

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info