HLAVNÝ DENNÍK
Blogy

Kto je Karolína Farská a kam sa podela

Karolína Farská / Instagram (@karolinafarska)

V marci 2018 po vražde dvoch mladých ľudí Jána a Martiny sa odrazu zjavila. Nikto z bežných ľudí ju nepoznal, nikto o nej nevedel. 

Na neznáme dievča dostalo až priveľký priestor na rýchlo pripravených protestoch, ktoré boli zorganizované mimochodom v priebehu piatich dní. Protesty Za Slušné Slovensko masívne podporili média, mimovládky, novinári, herci i vtedajší opoziční politici. A hlavnú rolu dostala jemná Karolína s nesmelým Jurajom. Zázračne dokázali vyvolať davovú psychózu a obrovský hnev v ľuďoch.

Podľa Denníka SME v marci 2018 Fico nechápal, ako sa  dá za päť dní niečo tak obrovské pripraviť a zmobilizovať bez niečej finančnej podpory a koordinácie. Nachystané boli odrazu odznaky a transparenty. Niet preto pochýb, že to niekto z pozadia veľmi výdatne podporoval a koordinoval.

Presstitúti z denníka SME vymenili dres Penty za tričko Sorosa

Karolína bola  vtedy stredoškoláčka, čakala ju v blízkom čase maturita. Písal o tom denník SME ktorému  samotná Karolína dala vyjadrenie v zahmlievacom štýle, ktorý ona rada používala: „Maturujem budúci týždeň, tento ešte nie ( smiech ) a treba k tomu dobrý Time managment.“

Karolína a média však istú vec pri jej osobe zamlčali. V roku 2017 spolu s Dávidom Strakom dostali ocenenie MOST 2017- Mladá osobnosť roka. MOST je ocenenie, ktoré zviditeľňuje mladé osobnosti, ktoré svojimi nápadmi a ochotou spolupracovať robia svet lepším miestom. Ocenenie získali v roku 2017 za spoločné zorganizovanie Veľkých protikorupčných pochodov.

Fico si podal Šimečku aj Šeligu: Reč bola o Sorosovskom prevrate aj Kolíkovej kšeftoch!

Karolína zmaturovala počas týždňa, keď boli v roku 2018 najväčšie protesty na Slovensku, ktoré organizovala iniciatíva Za Slušné Slovensko. Neskôr boli nežná Karolína a smutný Juraj magazínom FORBES v ankete 30 talentovaných Slovákov pod 30 rokov ocenení za to, že menia svet okolo seba.

Karolína v mladom veku precestovala riadny kus sveta. Zrejme mala veľmi dobrý študijný program, keď stíhala cestovať po ďalekých destináciach. No tak ako rýchlo sa Karolína na pódiách zvjavila, tak je teraz okolo jej osoby ticho. Kam sa teraz podela?

Iza Bela: Toto vám mainstreamové média na Slovensku nepovedia, ale taký je Soros (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info