HLAVNÝ DENNÍK
Blogy

Doktrína Slovenskej domobrany!

Foto: ján Molnár

Už bývalý prezident Rudolf Schuster, viac krát vo svojich prejavoch naznačil, že Slovensko nemá svoju doktrínu – súhrn vyhranených názorov, politickú zásadu alebo určenie spravidla dogmatických či jednostranných názorov a výkladov teoretického rázu, ktoré prináležia nejakému autorovi, škole, dávajú obyčajne príležitosť na poučenie.

Radoví a prostí občania nemajú žiadnu oporu v presadzovaní svojich názorov

Je verejne známe, že RTVS Slovenská štátna televízia a rozhlas nemajú vo svojej štruktúre relácie v ktorej by mali občania priestor aby sa „posťažovali“ poukázali na nejaký problém a mohli rozvinúť širokú diskusiu a takto dostať do povedomie nielen daný problém ale aj nápady na jeho riešenie. V susedných štátoch majú Česi svoj Kotol, alebo Rakúšana Bundesliga (občianska liga) ale najvýznamnejšiu maj Švajčiari svoju reláciu ARÉNA.

Existujú problémy, ktoré nikto nerieši

Na strane druhej treba otvorene povedať, že tak trochu nám chýbajú tzv. socialistické Občianske výbory, ktoré mali vo svojej štruktúre oddelenia na podávanie sťažnosti v rámci medziľudských vzťahov a tiež oddelenia, ktoré riešili predvolaním a pokarhaním občanov, ktorí porušovali mravné princípy spolunažívania. Občania sa vlastne nemajú kde sťažovať, lebo miestne samosprávy síce majú mestskú políciu ale tá sa stará po väčšinou o vizuálny poriadok, čistotu ulíc a podobne. Tak tiež nemá vo svojej štruktúre oddelenie, ktoré by sa postaralo o problémoch občana, skrytých problémov tzv. susedských, rodinných intríg.

Radačovský: Ako je možné, že denník SME a Kotleba vedeli niečo, čo ja ani Lučanskí nie?

Medzi políciou a súdmi je medzera a nikto nerieši intrigy tajné plány a konšpirácie

V súčasnosti máme len polície, prokuratúru a súdnictvo. Skúsme s v krátkosti povedať, že polícia má prísne pravidlá a podmienky k začatiu trestného stíhania alebo priestupkového konania. Nestačia len náznaky konania v rozpore so slušnosťou, tzv. susedské alebo rodinné intrigy. U súdoch je to ešte horšie, už samotný novelizovaný Občiansky súdny poriadok jasne hovorí, že súdy neriešia spravodlivosť, resp. nepátrajú po spravodlivosti ale len rozhodujú či je alebo nie je súlad so zákonom resp. ktorá strana podá viacej dôkazov o protistrane ten vyhráva.

O občana sa prestali zaujímať aj politici

Najhoršie na tomto zriadení je holý fakt, že politici majú občana „na háku“ teda jeho osud im je ukradnutý. Oni potrebujú občana len ako volebný hlas, akési číslo, ktoré sa pripočíta alebo odpočíta v ich preferenciách. Ak niekto tvrdí opak tak klame. Spomeniem pre ilustráciu len jeden politický výrok uverejnený v médicha „ Fico po troch rokoch od rekonštrukcie jeho vlády hovorí o oklamanej verejnosti, tajomných návštevách zo zahraničia, koordinačných poradách na americkom veľvyslanectve a vtedajšej úlohe Andreja Kisku“

Občania potrebujú svoju nezávislú stavovskú organizáciu

Treba brať do úvahy realitu, že oponenti hovoria, veď tu máte svojich zástupcov poslancov na celoštátnej úrovni a poslancov miestnych samospráv na ktorých sa môžete obrátiť so svojimi problémami. Lenže. Realita je taká a to hovorím, len za seba, že každý kto sa dostane do parlamentu alebo za poslanca miestnej samosprávy potrebuje peniaze a musí za niekoho „kopať“. Ak pritvrdíme, tak dnes je politika biznis, politici väčšinou času strávia naháňaní svojich „kšeftíkov“. Verte mi, viem o čom hovorím. Podal som a v korupčnom prostredí som prehral vyše 19 súdnych sporov, bolo odmietnutých vyše 12 trestných oznámení a to všetko z vyššie uvedených dôvodov

Peter Tóth sa „rozšupol“. Kovačič Hanzelová je sliepka a Vladimír Pčolinský „lilipután“

Nové hrozby ako legitímny dôvod pre založenie domobrany na občianskom princípe

V minulom blogu som naznačil, dve najvypuklejšie hrozby, týkajúce sa celej populácie naše planéty Zem. Spiknutie boháčov na báze šírenia koronavírus u a ich obchodných záujmov, ktorými si kúpili takmer všetkých politikov sveta a na strane druhej, že v mnohých štátoch už Najvyššie súdy vyhlásili, že nie sú hodnoverné dôkazy a nosenie rúšok a následne obmedzenia sú protizákonné rozhodnutia jednotlivých vlád.
Druhá hrozba je odkaz prezidenta Ruskej Federácie Vladimíra Putina, ktorí varuje, že tzv. COVID – mánia, je zastierací manéver aby pod krytím tejto paniky mohli potajomky, vlastne verejne obkľučovať Rusko a chystajú začať vojnu na Ukrajine z ktorej hrozí II. Svetová jadrová vojna.
Tretia vec je, že je dôvodne podozrenie, že politici resp. Vyvolení o tom vedia a preto kradnú ako straky aby si zabezpečili peniaze na odsťahovanie do bezpečných zón aby sa vyhli riziku zahynutia. Teda politici, ak je to pravda nás zradili.

Posledná kvapka na obhajobu domobrany na občianskom princípe

S absolútnou vážnosťou hovorím, že existuje tajný dohľad nad občanmi, ktorý pomocou špinavých metód o ktorých hovoril bývali siskár Eduard Hakl vo svojej knihe Odhalenie Slovenskej informačnej služby, prenasledujú (vraždia) nepohodlných občanov, ktorí sú iného politického myslenia ako je hlavný prúd aj s jeho odnožami politickými oponentmi vládnej koalície a opozície. Na záver tu máme ako voľby preukazujú vyše 30% občanov, ktorí sú buď nerozhodní alebo iného politického zmýšľania, nakoľko toľko ľudí pravidelne nechodí voliť nikoho.

Doktrína Slovenskej domobrany!

O tom vyjadrím svoj názor nabudúce, zatiaľ len uvažujte o poznatkoch z Wikipédii: „súhrn vyhranených názorov, politickú zásadu alebo určenie spravidla dogmatických či jednostranných názorov a výkladov teoretického rázu, ktoré prináležia nejakému autorovi, škole, dávajú obyčajne príležitosť na poučenie.“
A top bude riešiť de-konšpiračné oddelenie domobrany, ktoré je srdcom občanov a ktoré bude analyzovať a de-konšpirovať nekalé úmysly kohokoľvek, či občana, suseda, rodinného príslušníka alebo polície, prokuratúry súdnictva ba dokonca aj poslanecké výroky a vlády, Takto zložené oddelenie zo všetkých oblasti nášho života, novinári, psychológovia, psychiatri, spisovatelia, vedeckí pracovníci ale aj robotníci, roľníci a iní, sa na 100% dopracujú k pravdivému rozuzleniu jet ktorej záhadnej a podozrivej udalosti či inej činnosti.
Odkazy na súvisiace stránky:

Prečo si niekto myslí, že Matovič ako minister financií s minulosťou daňového podvodníka, bude ozaj oslavovaný ako hrdina?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info