fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Blogy

Prečo si niekto myslí, že Matovič ako minister financií s minulosťou daňového podvodníka, bude ozaj oslavovaný ako hrdina?

Foto: Ján Molnár

Veľká skupina občanov je na Matoviča oprávnene nahnevaná, lebo si myslí, že to on je ten vinník za všetky obmedzenia, núdzové stavy a zákazy vychádzania, kým druhá skupina, ktorá je podľa prieskumu v menšine, to považuje ako správne kroky pri ochrane zdravia občanov Slovenska. Nerozhodní blúdia medzi týmito dvomi názormi.

To istí platí aj pri jeho poste ministra financií. Veľká skupina si myslí, že podvodníkovi dali kľuč od trezoru v ktorom sú naše spoločné peniaze, a zase druhá skupina si myslí, že práve on zabráni aby sa peniaze rozkrádali tak ako to bolo v minulosti.

Ale čo keď je pravda niekde v strede. Podľa zasvätených odborníkov na konšpirácie je pravdepodobná aj tretia alternatíva, že Matovič začal minulú vládu kritizovať výrokmi napísanými na jednej A4 medzi inými, že Flašík si ulial zo straníckych peňazí 80 miliónov. Tiež bolo v priamom prenose odvysielaná reportáž spred plotom nejakej záhrady a Matovič do kamery hovoril, že sa nachádzajú pred pozemkom ministra Počiatka na francúzskej Riviere, pričom v pozadí bolo vidieť more a v popredí drevený plot s jednou A4-kou a nápisom „Majetok Slovenskej republiky“, aby diváci dostali presvedčenie, že pátra po zlodejovi Počiatkovi. Týmto vytvoril ilúziu, že ozaj ako minister financií ide zisťovať ako a komu rozdával bývalý minister financií Počiatek peniaze a či nedostal aj Fico.

Preto si poniektorí myslia, že ak to tak bude tak aj Matovič bude oslavovaný ako hrdina

Na strane tretej už vyše roka sú Slováci obmedzovaní nosením rúšok, zákazom vychádzania a povinnosťou si nechať špárať v nose a je podozrenie, že napokon nikto nebude niesť zodpovednosť, keď sa preukáže, že celá pandémia bola vymyslená preto, aby vládnuce garnitúra sa mohli beztrestne obohacovať na províziách z kúpy testovacích paličiek a očkovacích vakcín. Celý národ je v chudobe – špajze prázdne. Podvodníci hrajú naivné divadielko s vládnou krízou a myslia si, že všetko zahrajú do autu, do zabudnutia. Všetci ministri rozdávajú štedré odmeny rádovo okolo 20 tisíc euro, za čo???

Čerešnička na záver

De konšpiračný výbor Domobrany má aj ďalšie vysvetlenie. Matovič skutočne išiel za ministra financií aby získal podklady odkiaľ mal Počiatok peniaze, akým trikom ich získal a potrebuje zistiť a usvedčiť, že aj Róbert Fico, či Kaliňák si uliali zo štátneho rozpočtu nejaké tie milióny. Týmto utíši verejnosť a usvedčí bývalých zlodejov, ale….
Máme indície z neoverených zdrojov, že určitá skupina ľudí si zabezpečuje exkluzívne vily v zahraničí, na Francúzskej Riviere,

Neopomeniem posledné varovanie prezidenta Ruskej Federácie Putina

Mnohí zahraniční „de konšpirátori“ zase hovoria o zastieranom manévre pred vypuknutím III. svetovej vojny v súvislosti s napadnutím Ruskej federácie Američanmi a spojencami NATO. Táto možnosť vôbec neni tabu. Otvorene hovorí o tejto možnosti a ruský prezident Vladimír Putin a druhá strana to dokazuje činmi, intenzívnym obkľučovaním vojsk NATO Ruskú federácie. Pričom Putin ohlásil, že rakety majú namierené aj na tie štáty, ktoré dovolili prechod vojsk NATO cez svoje územie.

Je Matovič len diktátor a daňový podvodník, ktorý zatajuje trestnú činnosť iných, alebo je aj zlodej nápadov a vôbec nekope za obyčajných ľudí!

Takže možno je Matovič záchranca vyvolených, lebo ak sa rozpúta peklo formou jadrovej vojny, bude aj nad východnou Európou mračno jadrových mrakov. Alternatíva hovorí, že všetci oligarchovia si kupujú miesta na presídlenie do zahraničia, lebo dostali tajný prísľub, že zavčasu sa dozvedia termín rýchleho prepadu Ruskej Federácie nechcú sa stať obeťami následkov jadrových výbuchov, ktorú budú na nepredvídateľných miestach. Putin vo svojom príhovore vyzýval Európanov aby zastavili na domácej pôde vlády, ktoré podporujú prechod amerických vojsk cez ich územia, jedine tak odvrátia odvetným úderom.

Slovensko potrebuje svoju vlastnú DOMOBRANU na občianskom princípe. Jedine domobrana bude legitímna zasiahnuť, tam kde rozum nedokáže podvod zastaviť. Domobrana má totiž to jednu výhodu, vo svojej štruktúre je tzv. de konšpiračné oddelenie. To sú odborníci, žurnalisti, lekári, spisovatelia, právnici, ktorí budú vedieť udalosti vysvetliť z rôznych uhlov pohľadu a podať razantné rozhodnutie s takmer 100% istotou pravdivosti.

Občania majú aj v zmysle Ústavy SR právo postaviť sa na odpor, ak niekto demontuje demokraciu a ohrozuje ich životy a dôstojnosť.

Hľadajte cez Google domobranu a pridajte sa!. Združujeme najviac prenasledovaných občanov, ktorí mali byť v parlamente ale nie sú, lebo darebáci ich prenasledujú a nedovolia im dýchať. Pracujeme na novej Ústave a nových stanovách. Zavedieme nové pravidlá spolunažívanie aby už nikdy nikto sa nemohol obohacovať na úkor väčšiny ani ľudia medzi sebou – zákaz konania v rozpore s dobrými mravmi pod prísnym trestom – pobyt v gete.

Súvisiace blogy:

https://filipadamik.blog.sme.sk/c/558172/domobrana-ako-ucinny-prostriedok-obrany-obcanov-bez-politickeho-zasahovania.html

Konšpiračné oddelenie v DOMOBRANE, útopia alebo realita?

https://janmolnar3.blog.sme.sk/

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info