fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Blogy

Je Matovič len diktátor a daňový podvodník, ktorý zatajuje trestnú činnosť iných, alebo je aj zlodej nápadov a vôbec nekope za obyčajných ľudí!

Foto: Ján Molnár

Podľa odborných statusov na facebooku je povinnosť nosenia rúšok a respirátorov definovaná nasledovne (Harabin)„Bez najmenších pochybností je zrejmé, že uznesenie vlády nie je normatívnym právnym aktom podľa legálnej definície uvedenej v § 1 ods. 1 zákona č. 400/2015 Z. z.

Nemôže preto všeobecne zaväzovať obyvateľov SR. Ide o procesné rozhodnutie najvyššieho kolektívneho orgánu reprezentujúceho výkonnú moc. A zaväzuje len samotnú vládu SR, resp. príslušné štátne orgány/úrady, ale nie slobodné fyzické osoby – obyvateľov SR.“

Matovič zneužíva políciu na šikanovanie obyvateľstva, to je názor predstaviteľa Najvyššieho súdu.

Záver: Matovič je diktátor! Navádza policajtov na zneužite právomoci verejného činiteľa, teda je objednávateľ trestnej činnosti.

Ešte minulý rok som podal trestné oznámenie na dve skutočnosti týkajúce sa článku pána Blaha, ktorým obvinil Matoviča z daňových podvodov a netransparentného obohacovania sa aby OČTK rozhodli. Buď je to pravda a Matovič by mal byť trestné stíhaný alebo je to ohováranie a Blaha by mal byť trestne stíhaný. OČTK do dnešného dňa mi neodpovedali, podnet ignorujú. Z tlači som sa dozvedel, že bol v r. 2017 obvinený za krátenie daní ale pre premlčaný skutok nebol trestne stíhaný.

Záver: Matovič je podvodník! Zarobil milióny podvodným spôsobom a s nimi vyhral voľby!!!

S Matovčom som sa niekoľko krát stretol, prvý krát v mojej relácie Koloseo 5. mája 2011, ktorej účelom bolo popri hlavnej téme poukázať na existenciu tzv. „dražobných mafii“, vtedy tvrdil, že nemá dostatok kompetencii, lebo len ako poslanec nič nezmôže. Tak pred tým ako sa stal predsedom vlády, som si ho počkal a osobne som mu odovzdal návrh na vytvorenie při úrade vlády splnomocnenca na riešenie korupcie nielen v kauze „Kočner a spol“ spolu s obvinenými 13 sudcami, ale aby sa prešetrili aj ovplyvňovanie polície, prokuratúry a súdnictva aj z minulých období.

Petícia za zrušenie koncesionárskych poplatkov – právo dostávať neskreslené informácie

Druhý krát na námestí SNP vo vojenskom stane a žiadal som ho aby ma zaradil na kandidátku obyčajných ľudí lebo sa cítim najviac prenasledovaná Ficovou oligarchiou v rámci nevyplatenie v zmysle právoplatných rozsudkov vyše 4 milióny za odškodnenie a následne nezákonnú krádež rodinného domu. Jeho môj prípad nezaujímal len sa ma opýtal koľko mám priateľov na facebooku, odpovedal som cca 1200. Tak skonči slovami, až budete mať 5.000 priateľov a z nich aspoň polovica ďalších 5.000 prídete a potom porozmýšlam, inak ste pre mňa bezvýznamný.

Záver: Matovič je volebný plagiátor, prijímal na kandidátku len bohatých, ktorí mali na facebooku kúpených viac ako 5 000 priateľov.

Záver: Matovič je zlodej myšlienok a nápadov – je len škoda, že Trestný zákon nepostihuje takých zlodejov.

Vo verejnosti je známe, že sa dal počuť o podmienke jeho odchodu z postu predsedu vlády. Najskôr sa dal počuť, že chce byť splnomocnencom pri úradu vlády v boji proti korupcii, najnovšie ministrom vnútra. Nuž snaží sa uplatniť porekladlo „Zlodej kričí, chyťte zlodeja“.

Komu ukradol túto myšlienku?

Ak si dáte do vyhľadávača (linky sú není dovolené) koloseo 62 z 5.mája 2011 otvorí sa Vám videonahrávka v ktorej boli hosťami Igor Matovič a Richard Sulík Takticky som popri hospodárskych témach hovoril aj o krádeži môjho rodinného domu, teda sa dozvedeli a trestnej činnosti iných osôb. Samozrejme nič z vyšetrovania nebolo.

Ale aby som neodbočil od zlodeja myšlienok a nápadov, tak hlavný obrázok ukazuje, že som dňa 11.6.2020 odovzdal na Úrade vlády list pre premiéra Igora Matoviča, aby vzhľadom na vyššie uvedené ma ustanovil ako splnomocnenca pri úrade vlády pri dohľade nad „možnou“ korupciou, na čo by nás občania v osobných skrivodlivosti upozorňovali.

Tak dostal nápad a myšlienku mi jednoducho ukradol.

On si snáď robí z ľudí srandu alebo provokuje?

Záver: Matovič je zlodej myšlienok a nápadov, chce mať pod kontrolou premlčané trestné skutky aby sa náhodou neprijal zákon, ktorý by premlčanie zrušil alebo aspoň rozšíril na 30 rokov.

Dajte si do google výraz „Matovič je podvodník“ a vyjde vám 103 000 odkazov na názory Tu
Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=K5yRle3PUvk
http://www.youtube.com/user/chorademokracia
www.koloseo.info/Vymaz-blogov-HS

Pozor, neonacisti sú na každom kroku

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info