fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Blogy

Pozor, neonacisti sú na každom kroku

Slavěna Vorobelová

Podľa neoliberálneho demagóga Michala Havrana tí, ktorí vnímajú rodinu výlučne ako spolužitie matky (ženy), otca (muža) a ich detí, sú neonacisti a v dnešnej „progresívnej“ dobe sa stávajú nežiadúcim a rušiacim elementom našej pokrokovej spoločnosti.

Konzervatívne (normálne, prirodzené) myšlienky o spoločnosti, o rodine, o výchove deti a morálnych princípoch sú podľa protagonistov z dekadentnej kaviarne neonacistickým zmýšľaním. Toto je tá progresívna tolerancia?! Každý, kto nesympatizuje s deviantmi rôzneho druhu je netolerantný neonacista?! Ako je vôbec možné, že takýto demagóg prskajúci nenávisť voči všetkému konzervatívnemu (normálnemu), dostáva priestor vo verejno-právnom médiu?

Slovensko sa musí čo najskôr spamätať z tohto ošiaľu dekadentného neoliberalizmu a začať brániť normálne, prirodzené myšlienky a hodnoty, na ktorých dlhé stáročia bola budovaná Európa a ktoré má v sebe hlboko zakorenené každý normálny súdny človek, prestať sa za ne hanbiť a nenechať sa urážať od takých spoločenských entít ako je Havran a jemu podobní „blázni“. Zdvihnutým varovným prstom by pre nás mala byť nevídaná, až fašistická agresivita a oduševnenie, s akou sa nám spoločenské entity ako Havran snažia vnucovať svoje videnie sveta a svoje dekadentné predstavy o morálnych princípoch, ktoré nás vrhajú na úroveň akýchsi novodobých divochov, čo nedokážu ovládať ani svoje primitívne pudy a slovné spojenie „mať rád prírodu“ je v ich ponímaní problematikou týkajúcou sa ich sexuality.

Paradoxná rošáda na Slovensku, komentuje Der Standard (Gerald Schubert)

Keď už sa bavíme o tolerancii, tak prečo nebyť tolerantný aj k iným ľudským bytostiam – pedofilom, zoofilom, nekrofilom, exhibicionistom a bohvie ešte akým deviáciám, chorobám, úchylkám, odchylkám či iným sexuálnym chúťkam. Či tieto hranice tolerantnosti rozšírime až časom, keď nenormálne sa začne považovať za normálne?! Rozvraciame si našu spoločnosť každým dňom. Vidíme to aj dnes, keď sledujeme dianie na politickej scéne. Normálnosť, hodnoty, vzdelanie, skúseností sú už slabosťou a sú na príťaž. Neschopnosť, klamstvo, podvádzanie sa považuje za šikovnosť.

P.S.: Dnes musíme brániť našu spoločnosť pre ďalšie generácie pred tými, ktorí majú patent na rozum, patent na spravodlivosť, patent na tolerantnosť a sú presvedčení o tom, že ich progresívne videnie sveta je nadradené nad ostatnými svetonázormi, pretože aj ich úsilím sa zo Slovenska a Slovákov stávajú zajatci vo vlastnom štáte, kde jeden blázon dokáže zlikvidovať za pár mesiacov všetko, čo sme tvorili a budovali a zanechať po sebe tisíce zbytočných mŕtvych obetí. Radšej s nálepkou „neonacista“, ale slobodný, normálny s morálnymi hodnotami, než prenasledovaný a likvidovaný.

Agónia Slovenskej republiky

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info