fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Mesík vyvracia nehanebné mediálne dezinformácie mainstreamu o Ivermectine

Juraj Mesík liečbu Ivermectinom už pri prvých príznakoch ochorenia na Covid stále odporúča. Fotokoláž (via Facebook - self)
„Karpaťania, obchodníci s Remdesivirom z Európskej liekovej agentúry a ich obslužné denníky o dušu – a o miliardy dolárov v hre – šíria dezinformácie o Ivermectine. Že je neúčinný, že nie sú štúdie, že má strašné vedľajšie účinky.“ Citát – Juraj Mesík, ktorý vyvracia nehanebné dezinformácie mainstreamu.

„Hotový horor, napríklad taká hrozba smrti na zvýšené pečeňové testy!“ Dáva ako príklad Juraj Mesík v statuse na sociálnej sieti.

Juraj Mesík upozorňuje na „Nobelovskú prednášku“ o Ivermektíne a poukazuje na hlúposť „provinčných médií“

 

Ilustračný obrázok k statusu FB (@Juraj Mesík)
Čísla hovoria jasne

„Počet uverejnených štúdií a metaanalýz o jeho použití v profylaxii a liečbe dosiahol okrúhle číslo 80. Z nich už 41 prešlo cez peer review proces, 48 bolo s kontrolnými skupinami, 25 bolo RCT atď.“ Píše Mesík.

 

Presvedčivé výsledky

Anaytik Juraj Mesík pridáva ďalšie fakty: „Ničím ani vzdialene – vzdialene podobným neprešla žiadna iná látka používaná na liečbu a profylaxiu covidu. Tu sú sumarizované ich výsledky: pri profylaxii stredné zlepšenie o 89 percent, pri včasnej liečbe „len“ o 79 percent, v štúdiách zameraných na úmrtnosť „iba“ o 76 percent menej mŕtvych.“

Pár centov

„To všetko za menej ako euro pri včasnej liečbe. Ale keď sa to dá „liečiť“ aj za 2100 eur Remdesivirom alebo za 6000 dolárov čímsi novým od Mercku… No nezabite takého kaziča hry!“ Porovnáva nákladovosť liečby Juraj Mesík.

(Medzititulky red. HD.)

Ukončite veľké umieranie, píše Mesík v liste Hegerovi

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info