fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Prostitútky neverných futbalistov: S týmito kráskami podvádzali manželky Ronaldo, Rooney či Beckham

Twitter / Fotokoláž (Redakcia HD)

Ako píše portál Sport24, najstaršie remeslo nikdy nevyhynie. O tom vedia svoje aj futbalové hviezdy ako Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney či David Beckham. Pozrite sa na dievčatá, ktoré sa preslávili ako prostitútky slávnych futbalistov.

Hellen Wood

Hellen Wood sa preslávila ako prostitútka, ktorá malo pletky s mnohými slávnymi športovcami. Najväčšiu pozornosť si však získala po kauze útočníka Wayne Ronneyho.

Zahie Dehar

Kauza francúzskeho futbalistu Franka Ribéryho, ktorý si zaplatil vtedy ešte neplnoletú Zahie Dehar šokovala celý svet. Aj keď sa dnes o nej veľmi nehovorí, Deharová z nej profituje dodnes.

Jennifer Thopson

Wayne Rooney nie je žiadne neviniatko. O tom vie niečo aj jeho manželka Coleen, ktorú podviedol hneď niekoľkokrát. Dokonca jej zahol aj keď bola so slávnym futbalistom Manchester United tehotná, a to s Jennifer Thompson. Rooney sa údajne manželke ospravedlnil SMS správou.

Louise Mcnamara

Pôvabná Louise Mcnamara si na hrdosti zrejme veľmi nepotrpí. Tú verejnosť vníma, odkedy sa prevalila informácia, že si s ňou užil obranca Manchester City Kyle Walker.

Irma Nici

Nevere sa nevyhol ani dnes už legendárny David Beckham. A to ani napriek tomu, že jeho manželka Victoria Beckham je naozaj pôvabná žena. V roku 2011 sa anglický útočník zamotal do súdneho konania s prostitútkou Irmou Nici. Beckham od nej vyžadoval odškodné za poškodenie verejnej mienky vo výške 25 miliónov. Súd však prehral, nakoľko s nemal dôkazy, že s Irmou spal. Podľa informácií vyššie uvedeného portálu jej mal zaplatiť za sex až 6000 libier.

Gemma Storey & Tyese Cunningham

Záhradné orgie u Cristiana Ronalda boli správnym krokom k popularite pre sexi Gemmu Storey & Tyese Cunningham. V roku 2008 Ronaldo dostal za sexuálne radovánky v bazéne pokutu od Manchasteru vo výške 3000 libier.

Pluska
Pluska

 

Slaná voda či jedlo v sprche: Ktoré celebrity majú tie najbizarnejšie stravovacie návyky?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info