fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Blogy

Slniečkári z maninstreamu sa vysmievajú z mŕtvych po očkovaní

Foto: archív Róberta Bačinského

Šnídl z Denníka N a muž ministerky Milanovej, novinár Milan sa smiali z úmrtí ľudí po vakcíne. Šnidl napísal: „Tridsať prípadov trombóz vs. päť miliónov zaočkovaných, je odpoveď k vášmu komentáru.“ Reaguje pod diskusiou, kde niekto upozornil na úmrtia po vakcíne AstraZeneca. A Milan Šnídlovi kontruje: „Tridsať prípadov trombóz majora Zemana“. Za svoj „vtipný“ koment pridal ešte troch vyrehotaných smajlíkov. Asi je smiešne, keď ľudia zomierajú.

Téma “vakcína“ a je jedno, od ktorého výrobcu, sa v poslednej dobe stala neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Niečo ako ranná stolica. Masírovanie a propaganda ide na plné pecky. Slogany, ako vakcína je sloboda a podobné bludy, na nás vyliezajú pomaly aj zo šuflíka. A ruka v ruke s očkovaním už úplne ohlúpnutého národa, sa objavujú aj prvé, silnejšie či slabšie vedľajšie účinky. Celosvetovo. A bohužiaľ, aj prvé smrteľné prípady, ktoré začali narastať. Tiež celosvetovo.

Hoci už 15 krajín zastavilo očkovanie jedom od AstraZeneca, reklama ide ďalej. Argumenty obhajcov sú nepriestreľné – trombóza je nezmysel, lebo nie je uvedená v príbalovom letáku… Rozumiete tomu, čím argumentujú? Smrť nemohla spôsobiť vakcína, pretože tieto možné kontraindikácie nikto nenapísal do letáčika. A keby aj, vakcína má viac pozitív, ako negatív. A hlavne, vakcína je predsa sloboda.

Zomreli? No a čo, aj tak im už neostávalo veľa času, alebo, aj tak by skôr, či neskôr zomreli. Takýto je prístup k ľudskému životu v podaní farma korporácií. Ich heslom je totiž „Oni kapú, my ryžujeme.“

Ibaže počty vážnych poškodení zdravia a úmrtí začal narastať tak, že už ani EMA sa neodváži tvrdiť, že súvis tam nie je. „Vakcína však môže byť spojená s veľmi zriedkavými prípadmi krvných zrazenín spojených s trombocytopéniou,“ informovala EMA.

K rovnakému záveru prišli aj Nemeckí vedci z Greifswaldskej univerzity. Zistili príčinu vzniku krvných zrazenín v mozgu, ktoré sa objavili u niektorých ľudí zaočkovaných proti koronavírusu vakcínou od firmy AstraZeneca. Súvis tam je. Vymývanie mozgov však musí pokračovať. Čo tam po nejakých obetiach, ktoré sa v dobrej viere, že im vakcína zachráni život, nechali zaočkovať a – ten život si nezachránili.

Pred pár dňami sa presne na túto tému rozprúdila na fejsbúku veľká debata. Samozrejme v nej nemohli chýbať ani také esá žumpa žurnalistiky, ako pseudonovinár Šnídl z Denníka N a muž ministerky Milanovej, skrachovaný novinár Milan. Postoj, mentálny svet a tuposť týchto dvoch slušno-ľudí, odrážajú ich komentáre obetiam po očkovaní.

Komentár V. Šnídla z Denníka N a L. Milan. Zdroj: stránka FB Vystresovaný občan

Šnidl píše: „Tridsať prípadov trombóz vs. päť miliónov zaočkovaných, je odpoveď k vášmu komentáru. Evidentne reaguje na nejakú diskusiu, kde niekto upozornil na úmrtia po vakcíne AstraZeneca. A Milan, muž ministerky Milanovej, ktorá na adresu Rómov povedala, že sú to zlodejské svine a hovädá (zrejme to majú v rodine) Šnídlovi kontruje: „Tridsať prípadov trombóz majora Zemana“ a za svoj vtipný koment pridal ešte troch vyrehotaných smajlíkov.

Takže ak nejde o nich, ale o nejaké anonymné obete, môžu sa novinári ich rangu kľudne zabávať? O.k. Tak to teraz obrátime. Použijem presne váš meter a slovník vám blízky, vy novinárska žumpa.

Takže tu bol údajne zavraždený nejaký novinár? No a čo, ja som ho nepoznal. Je vás plná riť, milión, možno aj tri. Ha ha ha. Že ho nezabila trombóza, ale bol zavraždený? Ha ha ha, no a? V roku 2019 bolo zabitých 49 novinárov, v 2020 ich bolo 37 a tento rok iba v Latinskej Amerike ich bolo zabitých 18. Suma sumárum 104 zabitých novinárov a nikde vo svete sa pre to nerobil taký povyk, ako tu, lebo Kuciak. Myslím, že ani jeden nevyskočil z okna, alebo neskočil pod vlak. Všetci boli zabití. Takže nejde o nič, iba o 104 mŕtvych novinárov majora Zemana, ha ha ha. Tri milióny žijúcich verzus 1 mŕtvy. To je zas moja odpoveď.

Že je za tým Kočner, Žužová, Andraškó a neviem, kto ešte – nezmysel. Hoax. Konšpirácie. Že súd predsa potvrdil? Špekulácie, hoax, konšpirácie. Nepotvrdené. Na vašom príbalovom letáčiku – kódexe novinára predsa nie je ani zmienka o možnej vražde niekoho z vás.

Ako sa vám to páči teraz? Vyzerám teraz ako zrúda, či hyena? Nie panáčikovia, to vy ste hyeny a zrúdy. Ja som meral na milimeter presne podľa vášho metra.

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info