fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Blogy

Skvelá odpoveď Putina na obvinenie Bidena

Peter Kohut
Peter Kohút. Foto: Peter Kohút

Veľký medzinárodný rozruch vyvolal rozhovor novinára s americkým prezidentom, ktorý na jeho otázku, či považuje ruského prezidenta Putina za vraha, odpovedal kladne a navyše dodal, že Putin bude niesť vážne dôsledky za zasahovanie do amerických volieb, ak Biden dospeje k záveru, že k nim došlo.

Vieme, aký kolosálny volebný podvod uskutočnili tie sily, ktoré dosadili do kresla Bidena, ktorý bol navyše sprevádzaný odpornou mediálnou masážou. Tieto svetovládne mocenské elity strácajú pôdu pod nohami, a tak jednu z možnosti svojej záchrany vidia vo vyvolaní ozbrojeného konfliktu s Ruskom, ktorý by zasiahol aj Európu a oni sa nielen vystrábili zo svojich ťažkostí, ale uskutočnili aj svoj odveký zámer – nastolenie genocídnej svetovlády – nového svetového poriadku.

Ďalším aspektom vyhrocovania situácie je odôvodnenie potreby ďalšieho stupňovania zbrojenia v cieľoch bohatnutia zbrojných koncernov.

Nadišiel čas založiť Domobranu?

Vzhľadom na očividné uhasínajúce kognitívne schopnosti Bidena vzniklo oprávnené podozrenie, že celý rozhovor s ním bol falzifikátom, kde miesto Bidena účinkoval jeho umelo vytvorený obraz.

Očakávalo sa, aká bude reakcia Putina, a tá, ako vždy, bola hodná najlepšieho a najgeniálnejšieho štátnika súčasnosti. Putin veľmi dobre vie, kto a s akým úmyslom uskutočnil tento rozhovor, a preto na provokáciu nenaletel a jeho odpoveď bola rozvážna, a pritom ironická.

Najprv Bidenovi zaželal dobré zdravie, potom poznamenal, že vlastne každý súdi toho druhého podľa seba a podľa obrazu, ktorý vidí, keď sa pozrie do zrkadla. Taktiež konštatoval, že chápe prečo Západ na nás tak útočí, lebo my budujeme inú civilizáciu, na iných základoch, lebo sme (pozn. my Slovania) duchovne aj geneticky iní.

Na záver navrhol, aby sa uskutočnil rozhovor medzi ním a Bidenom vo forme telemostu, ktorý by sledoval celý svet, a že vo veci jeho prípravy už poveril ministerstvo zahraničných vecí. Putin je na takýto rozhovor pripravený kedykoľvek, pravda, okrem víkendu, kedy sa chystá stráviť voľné chvíle v tajge.

Otázne však je, ako by prebiehal telemost medzi Putinom a falzifikátom Bidena. Je jasné, že opačná strana takúto výzvu Putina si nemôže dovoliť prijať, lebo by sa definitívne strápnila a odrovnala, a tak uvidíme, aká bude jej odpoveď, ak vôbec nejaká. V každom prípade je to od Putina veľmi inteligentná facka americkej administratíve, ktorú patrične zahanbil pred celým svetom.

Malthuzián Bill Gates odhalený

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info