fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Blogy DENNÝ VÝBER

Nadišiel čas založiť Domobranu?

Ján Molnár

Otázka domobrany bola nastolená viac krát, vždy myšlienka zapadla prachom, lebo podľa politikov, ktorí sú pri moci, žijeme v slobodnej demokratickej spoločnosti, ktorá sa hlási k právnemu štátu, čo sa zdá byť podozrivo nepravdivé tvrdenia.

V Európe má domobranu iba Švajčiarsko, je tam tiež demokracia a určite lepšia, lebo je „priama“, kde ľudia rozhodujú prostredníctvom referenda o všetkom a každý týždeň s jednou otázkou verejného záujmu. Aj za týchto okolnosti majú svoju domobranu. Prečo asi? Pomôžme si právnou vetou „Nieto zodpovednosti bez vopred vymedzeného trestu“. Naším politikom chýba „strach“ preto si dovoľujú čoraz viac.

V USA majú tiež domobranu a navyše aj miestne občianske výbory, ktoré riešia problémy občanov priamo v mieste bydliska, podobné naším domovým samosprávam v panelákoch ale s ďaleko väčšími právomocami.
Neodmysliteľnou súčasťou domobrany je dekonšpiračné oddelenie s profesionálnymi žurnalistami a kombinátormi, psychologmi a psychiatrami, ktorí sa venujú dekonšpirácii podivných a podozrivých rozhodnutí a udalosti, ktoré sa vymykajú zdravému rozumu. V prípade, že zistia nekalý úmysel kohokoľvek, nech je to občan, politik, policajt či vláda, domobrana zasahuje.

Hanbu, ktorú slovenskej armáde dopriali ministri obrany, vojaci zo svojich uniforiem tak skoro nezmyjú

Verte mi, že viem o čom hovorím, bol som vyše 4 roky v azylovom konaní vo Švajčiarsku a poznal som osobne niekoľko členov domobrany. Majú doma v trezore veškerí zbrane od pištole cez samopal až tarasnicu. To naháňa strach.

Takže občania švajčiarska majú okrem priamej demokracie aj domobranu s dekonšpiračným výborom a odborníkmi, ktorí posudzujú kto v konečnom dôsledku udalosti získal a kto stratil a či udolosti korešpondujú s verejným záujmom.

Jako je to na Slovensku, mňa Jána Molnára nazvali už viac krát vzhľadom na moje blogy ako „blúdny konšpirátor“ naposledy v spojení s mojou kandidatúrou za prezidenta SR. Dovoľujem si o sebe tvrdiť, že nie som „konšpirátor“, ale kombinatorika je mojou prednosťou a dekenšpirovať udalosti je nieln mojou zábavou ale aj prácou ako bosého advokáta, ktorý zastupuje sám seba proti nespravidlivým súdnym rozhdnutiam. V mojich blogoch som uverejňoval rôzne úvahy o politickom diani na Slovensku a bol som odmeňovaní podivným spôsobom.

Vlády České a Slovenské republiky likvidují československé rodiny

Tak napríklad, keď som mal najväčšiu čítanosť blogu v e-novinách „NovinyN“, hneď po druhom blogu som bol bez vysvetlenia zablokovaný a blokácia trvá podnes, doživotná. Predtým som blogoval na SME a po kritickom blogovaní o hnuti „ 99%“ som bol taktiež zablokovaný a blogy vymazané, jedine môžem blogovať na PRAVDE ale aj tu mi nedávajú moje blogy na titulku a nie som uvádzaný ani medzi blogermi, môžem si blogovať len sám pre seba, čo nemá žiaden význam.

Najhoršie som dopadol na „Hlavných správach“ kde šéfredaktor prijal konšpiračnú hru a po dvoch rokov blogovania kde som naísal vyše 150 blogov ma zablokoval a všetky blogy vymazal. Ale bol som prezieravy a archivoval som si väčšiu časť.

Nadišiel čas, keď treba Vážne uvažovať o založení domobrany, o tom budú moje nasledujúce blogy. Hlavným dôvodom bude popisovanie o nevymožiteľnosti práva a ohrozovaní na životoch vymysleným koronavírusom. Musíme s tým skoncovať!!! Zatiaľ po dobrom.

Kollár si nárokuje nominovať nového šéfa SIS. On je snáď splachovací!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info