fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Kotleba: Dôvod demisie Krajniaka je, že hlavný syseľ Pčolinský začal alebo začne rozprávať

Marián Kotleba a Milan Krajniak / Fotokoláž (via TASR)

Dôvod demisie Milana Krajniaka je obava, že Vladimír Pčolinský začne rozprávať o kauze Gorila. Myslí si to predseda ĽSNS Marián Kotleba.

ĽSNS je jedinou parlamentnou stranou, ktorá zatiaľ nerobí žiadne akcie zamerané na pád, hoci si ho želajú aj oni. Na demisiu ministra sociálnych vecí Milana Krajniaka však v statuse na sociálnej sieti šéf ĽSNS Marián Kotleba predsa len zareagoval.

„Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak podal demisiu. Krajniaka poznám len z parlamentu. Aj tak si však dovolím povedať, že len tak pre nič za nič by sa ministerského kresla nevzdal. O to viac, keď jeho hlavu teraz nikto ani nežiadal,“ píše hneď v úvode Kotleba.

Dodáva: „Vychádza mi preto ako dôvod jeho demisie len jedna vec – hlavný syseľ Pčolinský začal alebo začne rozprávať. A prepojenia mafiánov a politikov z kauzy Gorila začnú ožívať.“

Kotleba v závere statusu s hrdosťou píše: „Ľudová strana Naše Slovensko je jedinou parlamentnou politickou stranou, ktorá nie je namočená v žiadnej korupcii!“

Harabin: „Kotleba je agentom Sorosa a CIA. Máme na to dôkazy – Čaputovú“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info