fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Blogy

Matovičov teror nás vrhá do anarchie

Slavěna Vorobelová

Strašné, veľkú galibu máme na Slovensku. Matovič urazil Sulíka a Sulík teraz trucuje. Vládnu divadelnú krízu, ktorú sa týmto našim politickým hrdinom vraj podarilo dopoludnia urovnať. Tak popoludní všetky tie veľkolepé, pohromu zažehnávajúce dohody padli a naši fašistickí hrdinovia musia začať vyjednávať od nuly.

Teda doslova by mali začať od nuly. A to v prvom rade od seba a každý jeden z nich. Čo by si len bezradné Slovensko bez týchto spasiteľov a mesiášov počalo?!

Načo je kríza dobrá?

Načo je však táto vládna kríza dobrá a ako pomáha v boji proti „hnusobe“? No minimálne je dobrá na to, že provládne-proeurópske-proamerické-proslušné-profašistické-prosmrtonosné spravodajské agentúry akosi odsunuli „hnusobu“ na druhú koľaj. Lebo majú lepšiu zábavku a to je hašterenie sa dvoch ego maniakov so sociopatickými sklonmi.

Ruský agent Matovič vs. západní agenti

Veď čo tam po tom, že obyčajní nevinní ľudia umierajú. Zdravotníctvo je pred kolapsom, ekonomiku už držia pokope len Hegerove sľuby a vidiny o pláne obnovy. Či Pročkove prognostické ekonomické analýzy.

Môžu živiť konflikt

Dôležitejšie je, že režiséri verejnej mienky môžu živiť konflikt v našej spoločnosti a odvrátiť tak našu pozornosť od závažných problémov a od chaosu a anarchie, ktoré začali vo svete vládnuť (teda okrem Číny, tam je vynútená poslušnosť), až by sa nejeden „konšpirátor“ nad tým mohol pozastaviť.

Povedzme si však vzorec a „pokonšpirujme“ si už každý sám. Vládnuci spoločenský poriadok sa dá nahradiť iba tak, že ten pôvodný sa zničí, aby sa následne mohol nastoliť nový spoločenský poriadok, teda normalizácia. Politici sa bijú ako kohúti na smetisku, novinári poslušne štekajú ako dobre vycvičené psy a karavána smrti si ide veselo ďalej a nesie so sebou nové fašistické pravidlá pod rúškom sa blížiacej tyranie, doslova a do písmena pod rúškom.

P.S.: Je zarážajúce, aký máme bordel na tom našom politickom smetisku aj napriek tomu, že v Grasalkovičovom paláci máme tú najpovolanejšiu „skládkovú“ prezidentku. Nečakajme však, že sa naša princezná do toho začne miešať, predsa len Matovič je natoľko nevyspytateľný, že by mohol verejnosti prezradiť, odkiaľ je veľavážená Zuzana riadená a čo je v skutočnosti zač táto „hovorkyňa“ americkej ambasády, ktorá momentálne okupuje Prezidentský palác. Tu pomôže len jediné, a to nové voľby!

Fanatik Krajči sa stáva príliš nebezpečným

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info