fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Blogy

Ruský agent Matovič vs. západní agenti

Slavěna Vorobelová. Foto: Slavěna Vorobelová

Trafené husi začali gágať. Tí, ktorí nezastavili Matoviča, keď tu robil celoplošný „laboratórny“ pokus na ľuďoch v spolupráci so západnými mocnosťami, sa zrazu stavajú na zadné a bijú na poplach.

Sputnik je experimentálna vakcína, tak ako sú aj tie ostatné, ktoré boli schválené Európskou liekovou agentúrou. Musí byť na našom slobodnom rozhodnutí či sa dáme očkovať a ak áno, tak musíme mať možnosť zvoliť si aj vakcínu, ktorej dôverujeme viac.

Memento pre Slovensko

To, čo začali vyvádzať koaliční partneri Matoviča je mementom pre Slovensko. V priamom prenose môžeme sledovať ako niektorí vládni predstavitelia odkrývajú svoje skutočné hodnotové nastavenie. Otvorene sa hlásia k tomu, komu naozaj slúžia a koho záujmy obhajujú a Slovenská republika a jej občania to očividne nie sú. Minister zahraničných vecí Korčok sa zrazu začal správať ako nejaký gubernátor kolónie a začal tu karhať funkciu premiéra. Čo si to tento štátny zamestnanec vlastne dovoľuje?

Spiaca princezná, teda prezidentka sa zrazu prebrala z letargie a pohoršene vyjadrila veľké znepokojenie nad ruskou vakcínou, ale experimentálnej americko-nemeckej vakcíne ešte poslušne urobila aj reklamnú kampaň, dovolila armáde, aby kolaborovala na Matovičovom celoplošnom pokuse na ľuďoch, ale zrazu vakcína odporúčaná svetovými odborníkmi je obrovským problémom. Veď, čo tam potom, že môže pomôcť zachrániť nevinné ľudské životy. Asi sa vážne drží svojho kréda, že „Slovensko musí byť krajinou, v ktorej sa ľudia nebudú báť zomierať.“

Matovič vinný či nevinný?! (Slavěna Vorobelová)

Kaviareň dekadentného liberalizmu s fašistickým nastavením začala vrešťať ako poplašná siréna, čo vyvolalo okamžitú reakciu a protagonisti tohto dekadentného liberalizmu prešli do stavu najvyššieho stupňa ohrozenia a bojovej pohotovosti. Na koho pokyn sa stal Matovič ich nepriateľom č.1, keď tejto fašistickej junte neprekážal doteraz a to ani vtedy, keď tu vďaka nezmyselným krokom prišli o život tisíce ľudí? Teraz slovenský národ spozná skutočných nefalšovaných liberálnych fašistov a treba si ich zapamätať! Tí prví už začali vrieskať na plné „pecky“.

P.S.: Červená armáda na čele s Rusmi nás nie tak dávno oslobodila od fašizmu. A opäť sú to Rusi, ktorí preukázali, že im záleží na životoch ľudí aj na Slovensku. Kde bol Korčok, keď USA bombardovali Sýriu, keď zabíjali ľudí?! Teraz, keď nám Ruská federácia preukázala solidaritu a poskytla vakcíny na záchranu životov, ide tu strašiť hybridnou vojnou? Rusko poskytuje vakcíny už do 39 krajín. To chce ľuďom niekto nahovoriť, že táto vakcína je ničiacou zbraňou? Už nech títo proamerickí fanatici prestanú strašiť ľudí a presťahujú sa k svojim chlebodarcom. Niekedy tu človek nadobúda pocit, že Korčokov nadriadený nie je premiér SR, ale veľvyslanec USA. Sme my vôbec ešte suverénny zvrchovaný štát alebo niečia kolónia?!

 

Výzva k občanom a inštitúciám: Naberme odvahu, odmietnime tento zločinný režim a nastúpme na cestu budovania spravodlivej spoločnosti!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info