fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Šokujúce priznanie vždy vysmiateho Mekyho Žbirku: Mám depresie z mnohých dôvodov!

Miro Žbirka/TASR

Umelci to v čase pandémii koronavírusu nemajú vôbec ľahké. Vždy pozitívne naladený a usmiaty spevák Meky Žbirka (68) prezradil na Facebooku, že aj on prepadol depresiám.

Miroslav Žbirka je jedným z najúspešnejších slovenských spevákov už dlhé desaťročia. Avšak aj on na základe vládnych nariadení dočasne stratil prácu, a tak má času habadej. Zdá sa, že pochmúrne myšlienky z množstva voľného času doľahli aj na neho a rovnako ako mnoho iných ľudí v dnešnej dobe sa nevyhol depresiám.

Napriek tomu, že má vonku nový dokument o jeho hviezdnej dráhe, koncerty a bežný život umelca mu iste chýbajú. Navyše sa pred sviatkami obával, že Vianoce nestrávi so svojím synom, a tak pre neho poslal osobný let, aby ho doniesol z Anglicka. V skratke, pandémiu koronavírusu pocítil na vlastnej koži viac, než dosť.

„Som mal dnes z mnohých dôvodov depku… Díky vám všetkým, čo ma držíte nad vodou,“ prezradila na sociálnych sieťach legenda slovenského šoubiznisu. Avšak do nového roka vstúpil veľkým online koncertom s celou kapelou, a tak dúfame, že mu aspoň to pomohlo vyčarovať úsmev na tvári.

Neberte nám princeznú: Žbirka prezradil, čo tajne robili počas nakrúcania s Gombitovou!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info