fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Karel Gott (†80): Katastrofa, vyčítali mu ľudia pred rokmi!

Karel Gott & Jitka Zelenková / Facebook (Karel Gott English)

Pre Karla Gotta mali väčšinou všetci iba slová chvály. Jeho spev obdivovali nielen fanúšikovia, ale aj hudobní kritici. Napriek tomu na neho vraj ľudia ukazovali a hovorili pritom slovo „katastrofa“, píše portál Stars24. Ako je to len možné?

Spomínať na Karla Gotta (†80) nutne neznamená žiť v minulosti, akokoľvek dobrá mohla byť. Rozprávať by o tom mohla Jitka Zelenková, ktorá po boku legendárneho speváka zažila krásne, ale aj búrlivé roky.

Ľutoval Karel Gott (†80) svojej minulosti?

O ich spoločných eskapádach sa nedávno rozhovorila v rozhlasovom programe Blízke stretnutia. Dokonca spomenula, že po nejaký čas mali istú prezývku. „Jednu dobu sa nám hovorilo duo katastrofa,“ priznala.

Stalo sa tak preto, že sa im obom prihodili takmer tie isté nehody. „Havarovali sme v rovnaký deň, ja v Prahe, on v Nemecku na diaľnici,“ prezradila speváčka s tým, že u Gotta to bolo veľmi dramatické. „Otočil auto na strechu a krátko predtým natankoval plnú nádrž. Vravieval: Spomenul som si na Jamesa Bonda, a tak som vykopol to okienko presne podľa jeho štýlu,“ dodala Zelenková.

Otrasné svedectvo. Čo zažila vo väzbe Nora Kabrhelová?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info