HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Šokujúci status Martiny Lučanskej: „Milan mal krk bez šrámov po údajnom obesení“

Zdroj: FB Martiny Lučanskej

Martina Lučanská uverejnila podvečer na facebookovom profile manžela šokujúci status. Na smrteľnej posteli manžela nemohla odkryť. Zakázali jej to ozbrojenci. „Jediné, čo som videla, bola jeho hlava a krk. Ten bol mimochodom úplne čistý bez šrámov po údajnom obesení.“

„Svojho manžela poznám. Nikdy by sa k bitke nepriznal,“ napísala v úvode statusu pani Lučanská. Manžel sa, podľa jej slov, pobil počas svojho života nespočetne krát.

„Jeho zásada bola “nikdy nezačať, ale ubrániť sa”. Bol športovec s urastenou postavou a znalosťami bojových umení. Nebol už však v takej kondícii ako pred rokmi a už nebol ani ten istý mladík. Takže ak sa na neho vrhli štyria s obuškami a kondičkou, nemal šancu. Napriek tomu viem, že jeho povaha a situácia, v ktorej bol, mu nedovolila sa priznať. Po prvé, ublíženie verejnému činiteľovi by mu len uškodilo a po druhé, vedel, že tam vnútri je iný svet. Pravdepodobne by sa pobil opäť.“

 

Mikulec Lučanského manželke: Čierna vlajka nebude, ozbrojenci pri posteli sú normálni

Medializované informácie o potknutí sa o papuču a zranení oka, podľa jej slov, presne vystihujú, čo by Milan povedal, aby bitku nepriznal.

„Ja som ho však videla na smrteľnej posteli. Nesmela som ho odokryť, lebo inak sa mi jeho “po zuby ozbrojení ochrankári” zo ZVJS vyhrážali, že mi viac nedovolia, aby som pri ňom bola. Prečo sa asi tak báli, aby som videla jeho telo? Jediné, čo som videla, bola jeho hlava a krk. Ten bol mimochodom úplne čistý bez šrámov po údajnom obesení,“ odhalila šokujúcu pravdu zdrvená manželka.

Na záver ešte dodala: „Čakáme na výsledky pitvy. Dúfam, že ich dostanem skôr ako médiá.“

 

Martina Lučanská: Kým som mala pri manželovej posteli za chrtom komando, Mikulec sa zabával na chate!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info