HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Prvé Vianoce Jiřího Krampola po smrti Hanky: Sám však nebude!

Jiří Krampol / Facebook (FotografBouček Veřejně známá osobnost)

Pred štyrmi mesiacmi prišiel Jiří Krampol (82) o milovanú manželku Hanku (†59). Teraz ho ale čaká ďalšia ťažká skúška – prvýkrát by mal u štedrovečernej večere sedieť sám. To ale herec v žiadnom prípade nechce dopustiť, píše portál Blesk.

Krampol bol zvyknutý tráviť najkrajšie sviatky roka so svojou Haničkou. Hoci na ich spoločné chvíľky pri stromčeku už nedôjde, snaží sa zostať silný a nepoddávať sa tomu. Hoci je mu smutno…

Jiří Krampol po odchode Hanky ​​trpí: Rozhodol sa pre razantnú zmenu!

„Chodil som plávať, to teraz nemôžem. Tak sa snažím doma cvičiť, aj keď to nie je ono a nebaví ma to. Je to strašne dlhé! Snažím sa čítať, prekladám vtipy z angličtiny, robím všetko možné, ale je hrozné byť doma sám,“ povzdychol si zabávač. A sám rozhodne nezostane! „Pôjdeme taká partia k jednej kamarátke,“ prezradil denníku Aha!.

„Žiadne darčeky ale nechcem a nikomu nič nekúpim. Maximálne deťom dám nejakú korunu,“ nechal sa počuť herec. Vraj by ani nevedel, kde darčeky kúpiť. „Keďže nenávidím techniku, tak nemám ani počítač, takže nejaké e-shopy, to vôbec! A aby som stál niekde front, to nepotrebujem,“ dodal vdovec.

Monika Bagárová všetkých zaskočila. Ukázala mamu, alebo staršiu sestru?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info