fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Klamárka Meghan: Z tohto sa už nevylíže!

Meghan Markle / Facebook (Urban Malawi Music)

Škandalózna biografia o živote v kráľovskej rodine Finding Freedom je v obehu už od leta. Harry (36) aj Meghan (39) sa od nej verejne dištancovali s vysvetlením, že na vydanie publikácie nikdy nedali súhlas, nieto aby ju autorizovali. Lenže pravda väčšinou vyjde na povrch, píše portál Aha!.

Rôzne prekvapivé skutočnosti naznačujú oficiálne dokumenty, ktoré vydali právnici slávneho páru, ako uvádza Blesk.cz. „Ani princ Harry, ani Meghan Markleová s autormi knihy nespolupracovali a nikdy ani nehovorili priamo. Avšak Meghan v tom čase hovorila so svojím priateľom, o ktorom vedela, že s autormi Finding Freedom pracuje,“ cituje vyjadrenie Meghaniných právnikov americká relácia Daily Pop.

Potraty v kráľovských rodinách: O dieťa neprišla iba Meghan!

V oficiálnych dokumentoch je dokonca aj odôvodnenie, prečo sa Meghan k celej situácii takto postavila. „Nechcela totiž, aby sa dráma odohrávajúca sa medzi ňou a jej otcom Thomasom Markleom, dostala na verejnosť prekrútená,“ stojí tiež v oficiálnych listinách.

A pri tej príležitosti len tak prihodila aj ďalšie pikantné historky zo súkromia britskej kráľovskej rodiny? Výhovorka pripomínajúca argumentáciu päťročného dieťaťa, nemyslíte?

Princ Harry v slzách: Meghan tajila tehotenstvo a následný potrat!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info