HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Zomrela hviezda (†62) Temného rytiera a Piateho elementu! Tom Lister zrejme podľahol koronavírusu

Tom Lister / Twitter (@DDC4America)

Americký herec mnohých rolí Tom „Tiny“ Lister zomrel vo štvrtok 10. decembra vo veku 62 rokov. Príčina úmrtia hviezdy Piateho elementu či Temného rytiera je zatiaľ neznáma, špekuluje sa o dôsledkoch nákazy koronavírusu, píše portál Blesk.

Zahraničným médiám smutnú správu potvrdila hercova manažérka Cindy Cowanová. „Bol to úžasný chlap so srdcom zo zlata. Všetci ho milovali. Naozaj nežní obor. Veľmi nás to zarmútilo,“ cituje jej slová portál Variety.

Listerove bezvládne telo bolo nájdené v jeho byte v preslávenej štvrti Marina Del Rey na pobreží Los Angeles. Príčina smrti nie je úplne jasná. Podľa Cowanovej však herec trpel symptómami podobnými ochoreniu Covid-19, kvôli ktorým zrušil plánované nakrúcanie. Nákaza koronavírusu ale zatiaľ nebola oficiálne potvrdená.

„Tiny“ čiže drobec, ako ho priatelia kvôli jeho takmer dvojmetrovej výške ironicky prezývali, sa v minulosti profesionálne venoval zápaseniu. Ako herec sa potom objavil vo viac ako stovke projektov, avšak v malých rolách.

Napriek tomu si ho diváci môžu pamätať ako sudca z kultového Piateho elementu s Milou Jovovich alebo ako Deeba vo filme Piatok, ako aj jeho pokračovaniu. V roku 2008 navliekol väzenskú uniformu pre komiksový trhák Christophera Nolana Temný rytier. Lister bol od narodenia slepý na pravé oko.

George Clooney v bolestiach v nemocnici: Vážna diagnóza, kvôli zlej životospráve!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info