HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Boj o majetok Diega Maradonu (†60): V hre je 5 priznaných detí! Koľko je nepriznaných?

Diego Maradona / Facebook (Indiaglitz Malayalam)

Vo veku 60 rokov nás navždy opustila najväčšia legenda svetového futbalu. Teraz sa bude riešiť, čo Diego Maradona svojej rodine zanechal. Podľa zahraničných novinárov si na majetok brúsi zuby päť priznaných detí. Koľko bolo tých nepriznaných? Špekuluje sa o ďalších piatich, píše portál eXtra.

Maradona vedel zarábať i míňať. Chlapec z chudobnej štvrti Buenos Aires to dotiahol na najslávnejšiu futbalovú postavu všetkých čias. Ľahko nadobudol, ľahko stratil. Božský Diego tiež vedel poriadne utrácať. Na zhromaždenom kokaíne, ktorý za život skonzumoval, by sa dalo lyžovať.

Ani prostitútky mu určite nedávali radovánky zadarmo. Takmer celý život mu po boku stála manželka Claudia Villafañe (58). S tou Diego žil od svojich devätnástich. Zo vzťahu vzišli dve dcéry. Dalmu (32) a Gianninu (30) Maradona veľmi miloval.

AKTUALIZOVANÉ: Zomrel Diego Maradona: Vo veku 60 rokov zomrela argentínska futbalová legenda

V dokumente sa slzami v očiach priznal, že ich však zanedbával. Že radšej chodil na drogové večierky, čo ho na smrteľnej posteli mrzelo. Čas ale už nikto nevráti.

Claudia sa veľmi trápila, keď sa v Taliansku začalo hovoriť o tom, že Maradona má nemanželského syna. Toho splodil s Cristianou Sinagrovou (56), ale syna dlho odmietal. Nevedel si predstaviť, že by mal mať potomka z náhodného sexu. K tomu, aby syna prijal, ho prehováral aj pápež. Diego junior (34) je svojmu otcovi fyzicky dosť podobný, otec ho ale priznal až 4 roky pred svojou smrťou.

Ďalším potomkom je modelka Jana Maradona. Tá má dnes 24 rokov. Jej otec ju tiež dlho odmietal, ale nakoniec s ňou slávil aj 60. narodeniny, teda tie posledné. Janu božský hráč splodil s pracovníčkou nočného klubu Valeriou Sabalainovou.

Maradona po operácii mozgu „chytil absťák“. Je to s ním ťažké, tvrdí lekár

Posledným priznaným potomkom je sedemročný Diego Fernando. Matkou malého Fernanda je Veronica Ojeda. Maradona ju ale opustil vo štvrtom mesiaci tehotenstva, keď si jeho srdce a rozkrok podmanila dnes tridsaťročná Oliva Rocio. S tou Maradona prežil 6 rokov a rozišli sa v roku 2018.

Novinári hovoria o tom, že mohol mať ďalších 5 potomkov so ženami, ktoré v priebehu jeho kariéry tvrdili, že majú dieťa s Diegom. To sa ale bude preukazovať už veľmi ťažko. Už teraz je však jasné, že boj o dedičstvo bude pripomínať argentínsku telenovelu.

Niekto na mne roky zarába, kritizuje slávny futbalista Ibrahimovič videohru FIFA

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info